dla dzieci

Niebrzydkie kaczątko i magiczna szafa

dla dzieci

Niebrzydkie kaczątko i magiczna szafa

Niebrzydkie kaczątko i magiczna szafa - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Niebrzydkie kaczątko i magiczna szafa

Przedstawienie teatralne dla dzieci 2,5-8 lat.

W stawim domu, pośród kaczeńców i gęstego tataraku, kacza mama szykuje obiad dla swych ukochanych kaczych synów. Jak to czasem bywa, między braćmi dochodzi do sprzeczki. Pysio, który czuje się samotny i niepotrzebny, wchodzi do szafy, by znaleźć tam schronienie przed nieprzyjaznym światem. Ale nie jest to byle jaka szafa... Ta akurat jest magiczna! Pysio wypowiada na głos życzenie i znajduje się nagle w miejscu gdzie nie ma wyśmiewania i wszyscy są dla siebie serdeczni.

Bajka powstała z myślą o tym, aby wskazać dzieciom prawidłowe wzorce zachowań w stosunku do drugiego człowieka. Pokazuje jak łatwo możemy zranić naszego kolegę i jak ważne jest, by dbać o siebie nawzajem. Bajka jest przede wszystkim o tolerancji na naszym „własnym podwórku”.

7.10.2018, niedziela, godz. 17.00

Bilet w cenie 10 zł.

Spektakl trwa 45 minut.

Liczba miejsc 150.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Niebrzydkie kaczątko i magiczna szafa

Przedstawienie dla dzieci małych. Niestety dość nudne. Córka 3 lata była w miarę zainteresowana ale syn 6,5 lat bardzo się nudził. Raczej nie polecam
Świetne przedstawienie, wiele elementów interaktywnych, dzieci wyszły zachwycone :)
Występ bardzo fajny.Widać że podobał się zarówno dzieciomjak i rodzicom.Chętnie wybierzemy się po raz kolejny z rodziną.
Spektakl był po prostu mądry. Dzieciom bardzo się podobał ale nam rodzicom tym bardziej. Bywam w teatrze bardzo często, czasem niestety zdarza nam się trafić na spektakl, jak jak to nazywam "ogłupiającu", ten do nich zdecydowanie nie zależał :)
Sztuka angażująca widza, skłaniająca do myślenia, o szlachetnym przesłaniu.
Bardzo pouczające przedstawienie dla dzieci, mocno je angażujące w zabawę. Bawiliśmy się z córką bardzo dobrze i gorąco polecamy!

Polecane z kategorii dla dzieci