dla dzieci

Niedziela Małego Melomana - Bal na zawołanie!

dla dzieci

Niedziela Małego Melomana - Bal na zawołanie!

Niedziela Małego Melomana - Bal na zawołanie! - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Gdyby tak spełnić marzenie, aby w karnawale zamienić koncert w bal... Dlaczego nie? Spróbujmy! Po pierwsze - i to BARDZO WAŻNE! - prosimy młodą publiczność, aby przyszła W PRZEBRANIACH, w karnawałowych strojach. Po drugie namówimy muzyków, by zagrali muzykę związaną z tymi balowymi postaciami, np. dla królów i księżniczek przeznaczymy dworskie melodie pełne eleganckich ukłonów, dzikim zwierzętom zaproponujemy wizytę w Afryce, a robotom, kosmonautom i dziwnym stworkom zorganizujemy podróż w kosmos! Co tylko będzie sobie życzyła miła publiczność. Prawdziwy bal na zawołanie!
Wszystko to będzie możliwe dzięki duetowi, który tworzą Paweł Szamburski i Jerzy Rogiewicz, muzycy związani z warszawskim środowiskiem artystycznym Lado ABC, kompozytorzy i multinstrumentaliści. Zapraszamy!

Niedziele Małego Melomana to cykl Spotkań z muzyką dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami i opiekunami. Podczas 45-minutowego spotkania muzyka odkryje swoje tajemnice i pozwoli poznać się lepiej. Odezwie się różnymi głosami i dźwiękami instrumentów, wciągnie słuchaczy do wspólnej muzycznej zabawy. Warto się z nią zaprzyjaźnić!

Koncerty prowadzi Pani Malina Sarnowska mająca doskonały kontakt z dziećmi, a wśród artystów znajdują się znani soliści, oraz utalentowani wykonawcy.

Poduszki zamiast tradycyjnych foteli.
Cena biletu 10zł. Ilość miejsc ograniczona.
Kontakt: katarzyna.resiak@kulturalni.pl , 519 388 690

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Niedziela Małego Melomana - Bal na zawołanie!

Super przedstawienie, dużo śmiechu. Córka była bardzo zadowolona.
Cudowni muzycy , ale źle opisane przedstawienie . Wiele z balem wspólnego to nie miało .Muzyka piękna , dzieci nastawione na zabawę i uczestnictwo w "przedstawieniu " były ogromnie zawiedzione. Nie trafione zupełnie . Z całym szacunkiem dla Pani prowadzącej przy takiej grupie wiekowej przydałoby się trochę energii szczególnie że muzyka sprzyjała . Dzieci były szczęśliwe dopiero gdy przed końcem Pani do nich zeszła na dwie minuty . Byliśmy naprawdę na pięknych przedstawieniach to na pewno było średnie . Sytuację ratował talent muzyków i za to ogromny plus .
zabawa przednia.Moje dzieci były zachwycone

Polecane z kategorii dla dzieci