dla dzieci

Noc pełna cudów - Teatr Banasiów

dla dzieci

Noc pełna cudów - Teatr Banasiów

Noc pełna cudów - Teatr Banasiów - Bilety na wydarzenie dla dzieci

„Noc pełna cudów” w wykonaniu Teatru Banasiów z Warszawy

Gdzieś daleko, a nawet dalej, tam gdzie nawet myśl nie dociera, w chatce z sosnowych szyszek przetykanych mchem mieszka Chomik.

Chomik jest pomocnikiem..........ciii..... Wszyscy się domyślają kogo, ale nie czas jeszcze o tym mówić. Właśnie listonosz przyniósł worek pełen listów, które musi przeczytać i poukładać zgodnie z adresem i sprawą. A trzeba dodać, że listonosz codziennie przynosi nowe wory.

Chomik natrafił na list, w którym jakiś maluch napisał „.... bardzo proszę o rękawiczki, bo mi ręce marzną.....” Inne dzieci chciały lalki, sanki, narty, po prostu zabawki, a tu rękawiczki. Najgorsze, że list nie był podpisany i nie miał adresu zwrotnego. Nie zastanawiając się długo wyruszył odszukać malucha.

Czy Chomik odnajdzie tajemniczego malucha?

Czy zdąży poukładać listy porozrzucane przez gnoma, strażnika Góry Prezentów?

Czy skrzat Podłaźnik zdąży przygotować święta?

Czy Mikołaj w tym roku przyjdzie do nas z prezentami?

I czy przyniesie rękawiczki marznącemu dziecku?

scenariusz i reżyseria: Wojciech Banaś

Podczas spektaklu publiczność dziecięca znakomicie się bawi śpiewając piosenki z aktorami występującymi w kolorowych strojach. Piękna muzyka, kolorowe dekoracje, przystrojona świątecznie choinka, popisy aktorskie - wszystko to tworzy niesamowity nastrój zimy i świąt.

Po spektaklu prezenty dla dzieci, zakupione przez opiekunów, rozdaje na scenie Święty Mikołaj.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Noc pełna cudów - Teatr Banasiów

jak dla mnie spektakl bardzo średni, całe szczęście krótki
Przedstawienie mojej 6-letniej córce się nie podobało. Fabuła bardzo słaba. Ja jestem bardzo rozczarowana... Wydawanie prezentów ciągnęło się bardzo długo, a jak już przyszła nasza kolej to nie dało się nawet zrobić dobrego zdjęcia z Mikołajem bo inni rodzice i ich dzieci wchodziły w kadr.
Doskonała choreografia, sceneria na plus 5. Warto.
Przedstawienie krótkie, ale ciekawe. Angażujące dzieci do zabawy i zrozumiałe dla najmłodszych. Polecam od 3 do 10 lat. Dużą atrakcją jest otrzymanie prezentu na scenie od Mikołaja!
Nie przeczytaliśmy nigdzie, że można było przynieść przezent dla dzieci, żeby wręczał je mikołaj. Tutaj minus dla organizatorów. Przedstawienie ciekawe. Dla młodszych dzieci klucznik troche straszny. Fajna była interakcja aktorów z widzami dziećmi.
Bez szału i informacja o tym, że prezenty dla dzieci trzeba przygotować niejasna i w efekcie nie wzięłam i te dzieci, które nie dostały z płaczem wyszły. Nie polecam
Jak co roku (od 3-ch lat), bardzo nam się podobało. Spektakle co roku różnią się, ale klimat Mikołajowy jest co roku. Organizacja „dystrybucji” prezentów po spektaklu bardzo sprawna i sympatyczna.
Niby z morałem, ale bardzo słaby teatr. Kwestie i piosenki z playbacku, a na koniec rozdawanie prezentów nie najlepiej zorganizowane.

Polecane z kategorii dla dzieci