dla dzieci

OZ - spektakl Teatru "Szydło"

dla dzieci

OZ - spektakl Teatru "Szydło"

OZ - spektakl Teatru "Szydło" - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Najnowszy spektakl Teatru Szydło pt. „Oz”, którego premiera odbyła się 3 lutego 2019 r. w Wodzisławskim Centrum Kultury, to przepiękne bajkowe przedstawienie skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej. Scenariusz przedstawienia powstał na kanwie powieści Lymana Franka Bauma "Czarnoksiężnik z krainy Oz". Piękne,, kolorowe kostiumy, gra świateł i cieni, efekty specjalne, autorska muzyka i... bańki mydlane. To wszystko i jeszcze więcej w spektaklu "Oz". To, czego każdy z nas w życiu szuka i co jest dla nas ważne to miłość, przyjaźń, mądrość życiowa, odwaga i rodzina. Podobnie bohaterowie spektaklu, lew, blaszany rycerz i strach na wróble udają się w swoją podróż w poszukiwaniu rozumu, męstwa i miłości. W tę pełną niespodzianek i niezwykłych przeżyć wędrówkę zabiera ich mała dziewczynka o imieniu Dorotka i jej mały piesek Toto. Aktorzy teatru Szydło zabiorą widzów na drugi koniec tęczy, gdzie spotkać można tajemniczych Manczkinów, zabawnych Winków, 4 czarownice i nietuzinkowego czarnoksiężnika Oza. To przedstawienie, które śmiało mogą zobaczyć nie tylko dzieci, ale również młodzież i dorośli. Niesie ze sobą piękne przesłanie o przyjaźni, miłości i marzeniach. To ponadczasowa historia, która bawi i wzrusza w każdym wieku.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje OZ - spektakl Teatru "Szydło"

Witam, byłam na spektaklu z 5-letnim dzieckiem. Niestety w dużej części bało się różnych scen... Sądzę, iż pod opisem powinna pojawić się informacja, że dla dzieci od lat 7... Były też młodsze dzieciaki które płakały, bo się bały. Ogólnie występ piękny, gra aktorska świetna aczkolwiek trochę straszne...
Piękne widowisko wykonane przez młodych i zdolnych ludzi, które warto zobaczyć. Dzieci zachwycone :)
Genialna gra aktorska! W cudownie prosty sposob przekazane dzieciom najwazniejsze wartosci jakimi powinnismy sie kierowac na codzie!

Polecane z kategorii dla dzieci