Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

Odgłosy wiosny - zajęcia muzyczne

dla dzieci

Odgłosy wiosny - zajęcia muzyczne

Odgłosy wiosny - zajęcia muzyczne - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Jak śpiewają wiosną ptaki? Jakimi głosami odzywają się żaby? Jak głośno bzyczą owady? – wspólnie będziemy naśladować trele, świergoty, kumkania i brzęczenia, nie tylko głosem, ale i na różnych niezwykłych instrumentach muzycznych. Jak porusza skrzydłami bocian? Jak skacze żaba? Jak szybko lata motyl? – spróbujemy to pokazać, poruszając się do wiosennej muzyki na własnych nogach lub na rękach rodziców.

Podczas 45-minutowej zabawy z muzyką będzie okazja, aby wypróbować swój głos, posłuchać śpiewu, dźwięku flecików i skrzypiec, a także aby samodzielnie sięgnąć po instrumenty i nauczyć się prostych piosenek.

Zajęcia oparte na idei edukacji muzycznej Carla Orffa poprowadzi Malina Sarnowska, muzyczka i edukatorka, od wielu lat związana z wiodącymi instytucjami kultury w Polsce, autorka piosenek, scenariuszy i projektów muzycznych, laureatka Nagrody im. C.K. Norwida w kategorii muzyka za autorski serial dla dzieci „Bazylek w Sinfonii Varsovii”. Jej pomysły zabaw muzycznych publikowane są w przewodnikach metodycznych dla przedszkoli i podręcznikach szkolnych (WSiP).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Odgłosy wiosny - zajęcia muzyczne


Jak działają recenzje?
Wspaniała prowadząca, super występ. Synek zachwycony! Możliwość dotknięcia instrumentów to genialny pomysł!
Iwona 07.05.2023 14:55
Świetna zabawa, nawet dla dorosłych! :)
Paulina 07.05.2023 09:56
Niestety dzieci mało zainteresowane (może na koniec skrzypce ale po 45 minutach to nawet moje dziecko nie chciało już podejść), Pani wydawała się miła ale niestety odniosłam wrażenie że jest nieprzygotowana. Atrybuty do pracy mało ciekawe, piosenki śpiewane cicho. Nie ukrywam nie podobało mi się i mojemu dziecku również. Mam poczucie straconego czasu 😔
07.05.2023 09:02

Polecane z kategorii dla dzieci