od 02.12.2025
PINOKIO chłopiec z drewna - spektakl
Pinokio to drewniany pajacyk, którego wystrugał z magicznego drewna lalkarz Dżepetto, pragnący mieć syna. Chłopiec wystrugany z drewna niespodziewanie ożył. Majster bardzo się ucieszył, jednak chłopiec z drewna okazał się krnąbrnym, leniwym i nieposłusznym dzieckiem.
W czasie przedstawienia „Pinokio chłopiec z drewna” dzieci razem z Pinokiem będą przeżywać przygody, poznawać świat, spotkają wiele dobrych i kilka złych postaci. Dowiedzą się, dlaczego warto się uczyć, co to dobro i czemu od kłamania bolą brzuch.
Tekst oparty został na klasycznej baśni Carla Collodiego. Przedstawienie zawiera elementy tańca, pantomimy i interakcji z widzami. Całość ilustrowana jest piękną, klasyczną muzyką Arama Chaczaturiana.
https://www.youtube.com/watch?v=-8_RD-m94wk
Spektakl dla dzieci od 5 lat.
Honorowane są raciborskie karty ,,SENIOR 60+'' i ,,RODZINA+''
PINOKIO chłopiec z drewna - spektakl
Brak wydarzeń
Brak wydarzeń
Recenzje i opinie: PINOKIO chłopiec z drewna - spektakl
Racibórz, 17.12.2016
Raciborskie Centrum Kultury
Racibórz, 17.12.2016
Raciborskie Centrum Kultury