dla dzieci

PORANEK FAMILIJNY Grupa O! Teatr „Dobre rady Lisa Witalisa”

dla dzieci

PORANEK FAMILIJNY Grupa O! Teatr „Dobre rady Lisa Witalisa”

PORANEK FAMILIJNY Grupa O! Teatr „Dobre rady Lisa Witalisa” - Bilety na wydarzenie dla dzieci

PORANEK FAMILIJNY

Grupa O! Teatr „Dobre rady Lisa Witalisa”, musical na motywach opowiadania Jana Brzechwy „Szelmostwa Lisa Witalisa”, spektakl dla dzieci od lat 3

scenariusz/reżyseria: Marek Stawarz
scenografia: Karolina Stawarz
wyst.:: Artur Bocheński, Michał Wiewióra
muzyka: Marek Stawarz

Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta

O spektaklu: Lis Witalis to wyjątkowy szelma i psotnik. Zwierz pewny siebie, sprytny i zawsze coś po cichu planujący. Stosuje różne chwyty, aby zdobyć to, czego akurat pragnie, i niech każdy wystrzega się jego dobrych rad! Szczyci się swoim pięknym, puszystym ogonem, ale również inteligencją, dzięki której spełnia swoje zachcianki. Potrafi przekonać nawet niedźwiedzia do swoich pomysłów, a leśne zwierzęta tak zagada, że wybiorą go na prezydenta. Jednak nawet takiemu Witalisowi może się w końcu ogon podwinąć! O tym, jak też ten Lis swoim sprytem wszystkich czaruje, przekonamy się podczas musicalu, w którym pojawi się wiele autorskiej muzyki i piosenek.

www.oteatr.wixsite.com/teatr

O warsztatach: Na tym warsztacie będziemy wykonywać maski różnych zwierzaków. Będziemy mogli zamienić się w lisa, niedźwiedzia, a może nawet w wilka! Zajmie to chwil kilka, ale leśne zwierzaki na pewno nie zrobią draki!

BILETY: 15 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje PORANEK FAMILIJNY Grupa O! Teatr „Dobre rady Lisa Witalisa”

Bardzo podobalo nam sie przedstawienie i warszraty.
Super, jak co tydzień, przedstawienie angażujące dzieci i ciekawe warsztaty. Dziękuję.
Bardzo przyjemny, z walorem edukacyjnym.
Przedstawienie nie do końca przeznaczone dla dzieci z dolnej granicy wiekowej (3 lata). Dość głośne, mało zrozumiałe wtrącenia aktorów (coś jak Shrek, niestety maluchy nie wyłapują takiej intertekstualności i są zdezorientowane), mało wyraźna dykcja aktorów. Byłam na dziesiątkach przedstawień i u najmłodszych jednak sprawdza się klasyczna forma - na eksperymenty z treścią najpewniej przyjdzie czas później. Starsze dzieciaki bawiły się świetnie.
Choć dźwięk był ustawiony dobrze i nie było za głośno (co teraz jest niestety nagminne i aż uszy bolą), to proporcjonalnie czasem muzyka "przykrywała" aktorów, którzy mówili dość kameralnie, zbyt cicho. Ale spektakl przemiły, kukiełki pomysłowe i ładnie wykonane, dobra gra aktorska.

Polecane z kategorii dla dzieci