dla dzieci

Piaskowy wilk

dla dzieci

Piaskowy wilk

Piaskowy wilk - Bilety na wydarzenie dla dzieci

zapraszamy dzieci i rodziców spektakl bajkowy „Piaskowy wilk” w wykonaniu Śląskiego Teatru Lalki i Aktora „Ateneum” z Katowic. Urokliwe, niezwykle zabawne i pełne fantazji przygody bohaterki Karusi i wymyślonego przez nią przyjaciela – Piaskowego Wilka, który w mądry, pozbawiony moralizatorstwa sposób pomaga dziewczynce odkrywać świat – adresowane są do widzów w wieku szkolnym, ale powinni je obejrzeć również rodzice. Ta familijna propozycja pozwala bowiem przypomnieć sobie własne dorastanie i związane z nim rozterki. Przede wszystkim jednak, zwracając uwagę na odmienność postrzegania świata przez dzieci i dorosłych, podkreśla konieczność podejmowania prób wzajemnego zrozumienia się i porozumienia. Spektakl rozgrywa się na kilku płaszczyznach, łącząc lalki, żywy plan i projekcje multimedialne. Przeznaczony dla dzieci od 5 lat. Bilety: 15 zł dzieci, 20 zł dorośli.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Piaskowy wilk

Wspaniały występ...
justina2410 05.10.2018 13:12
Niestety uważam, iż spektakl był mało ekspresyjny, mało żywiołowy jak dla tak małych dzieci. Przede wszystkim za bardzo przegadany. Postacie zbyt małe,i zbyt dużo scen działo się na poziomie podłogi co uniemożliwiało dzieciom zobaczenia czegokolwiek. Moja wnuczka ma 7 lat i po 15 min się nudziła zresztą tak jak większość dzieci które obserwowałam. Na dowód, iż postacie były zbyt małe to to, że na końcu przedstawienia pojawiła się ogromna świecąca głowa wilka i widownia natychmiast się ożywiła.Uważam, że przedstawione były problemy 5 latki, ale forma przekazu zrozumiała dopiero dla dzieci dużo starszych. Po przeczytaniu recenzji po spektaklu zastanawiałam się czy byłam na tym samym przedstawianiu.
Spektakl rewelacyjny.Dzieci były zachwycone.
Bardzo fajne przedstawienie, dla dzieci zabawa a dla dorosłych refleksja
Przepiękne przedstawienie
Bardzo ciekawy spektakl, zaczytywaliśmy się z dziećmi w Piaskowego Wilka i muszę przyznać, że przedstawienie wiernie oddawało klimat i treści książki. Oby więcej spektakli dla dzieci!
Kostiumy i gra aktorska na najwyższym poziomie...scenografia już na trochę mniejszym. Temat za ciężki dla dzieci, fabuła nie zrozumiała...a przecież polecany jest dla dzieci i to całkiem małych. Spektakl raczej z dziedziny "ciężka lekcja życia-temat do przemyślenia"... Jako rozrywki i czasu na dobrą zabawę nie polecam ani dla dzieci ani dla rodziców.
Bardzo nam się podobało i temat szalejących nóg to identycznie jak u mojego synka i razem bardzo się z tego śmialiśmy
Bardzo ładne kostiumy oraz gra aktorska. Bardzo mile spędzony czas. Minusem było to, ze spektakl był krótki.
Świetny spektakl, fajnie zrobiony i trafiona tematyka. Fajnie, że można dzieciaki zabrać na coś takiego, a nie tylko dzisiejsze rozrywki, typu konsole, smartfony, itd.

Polecane z kategorii dla dzieci