spektakl

Plastusiowy Pamiętnik-Scena Małego Widza z Teatrem Baj

spektakl

Plastusiowy Pamiętnik-Scena Małego Widza z Teatrem Baj

Plastusiowy Pamiętnik-Scena Małego Widza z Teatrem Baj - Bilety na spektakl teatralny

Ten plastuś jest taki: cały z plasteliny, ma duży nos, odstające uszy i zielone majteczki. Wszyscy mówią, że jest śliczny. O Plastusiu PRAWIE WSZYSTKO wie Plastusiowy Pamiętnik, który jest największym przyjacielem Plastusia. To jemu Plastuś opowiedział PRAWIE WSZYSTKIE swoje przygody, to na jego Kartkach Plastuś narysował i opisał swój piórnikowy świat. Pamiętnik Plastusia i jego Kartki chętnie przedstawią mieszkańców piórnika, bo nie każdy wie, jakie to barwne towarzystwo. Poznacie też Tosię, Zosię, Jacka, a nawet niezbyt grzecznego Witka. Pamiętnik opowie PRAWIE WSZYSTKO o Plastusiu z nadzieją, że podpowiecie mu, gdzie ma go szukać, bo dawno temu, nie wiadomo dlaczego ich drogi się rozeszły.

Spektakl dla dzieci 5+

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Plastusiowy Pamiętnik-Scena Małego Widza z Teatrem Baj

Przedstawienie super! 7 latka bardzo dobrze sie bawila
Sztuka na najwyzszym poziomie. Syn bardzo zadowolony. Na pewno wrocimy. Polecam z calego sercs
Agnieszka 08.04.2018 09:54
Spektakl bardzo podobał się moim dzieciom. Jedyne zastrzeżenie mam do organizatorów- wpuszczano spóźnionych o pół godziny co powodowało zamieszanie.
Opinia córki: Córce bardzo się podobało. Chętnie poszłaby jeszcze raz. Wg. córki aktorzy byli Super (najbardziej aktor grający Plastusiowy Pamiętnik).
JoannaIAnia 14.11.2017 12:42

Polecane z kategorii spektakl