dla dzieci

Pokaz Iluzji Magika Konrada

dla dzieci

Pokaz Iluzji Magika Konrada

Pokaz Iluzji Magika Konrada - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Określenie człowiek-orkiestra byłoby nieco na wyrost, ale już człowiekiem-kwartetem nazwać by się mógł. Iluzjonista, komik, żongler, fajtłapa. Przez pół życia uczył się żonglować, drugie pół życia uczył się czarować, a teraz trzecie pół życia spędza na rozśmieszaniu do łez publiczności w Polsce i nie tylko. By móc całkowicie skupić się na występach i rozwoju artystycznym, dość szybko zakończył swoją formalną edukację. Nie, nie aż tak szybko - na szczęście zdążył opanować tabliczkę mnożenia. W wolnym czasie zajmuje się swoją prywatną hodowlą dziobaków australijskich. Ma już jednego, pluszowego - o imieniu Teodor.

Konrad nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swojego repertuaru. Każdego dnia (o ile akurat jest czwartek i akurat pada deszcz) - pracuje nad nowymi trikami i gagami. Spotkać go można na urodzinach, w szkołach i w przedszkolach, w bibliotekach, w domach kultury oraz na eventach dla rodzin. Od siedmiu lat na scenie, ma za sobą ponad 2000 występów.

Nie raz i nie dwa występował dla szerszego grona odbiorców - w radio i w telewizji. Konrad gościł m.in. w Jedynce, Dwójce, Trójce i Czwórce Polskiego Radia, a także w Radio RDC oraz w Radio Bajka. Występował także w telewizji - w TVP1, TVP Polonia, TVP ABC oraz w Superstacji. To nie wszystko! Konrad występował nawet w samolotach w trakcie lotów do Grecji i do Turcji!

Największą frajdę w życiu sprawia mu wywoływanie uśmiechu na twarzach widzów. :-)

Magik Konrad zawsze dostosowuje program do wieku dzieci tak, by zapewnić im moc rozrywki w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Sugerowany wiek uczestników: od 5 lat.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pokaz Iluzji Magika Konrada

Polecane z kategorii dla dzieci