Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

dla dzieci

Polarna przygoda

dla dzieci

Polarna przygoda

Polarna przygoda - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Już 9 lutego o godzinie 13:30 zapraszamy na spektakl dla dzieci w ramach serii Teatralna 13.
Będzie to "Polarna przygoda" czyli komediowa bajka o perypetiach dwóch szalonych pingwinów Bolka i Loli, uwielbiających rock&rolla. Przez swą nierozwagę obudzą polarnego potwora, który okazuje się zwykłym, zaplątanym w śmieci ptakiem. Pojawi się pomocny polarnik, który pomoże mu wyjść z tarapatów. Dzieci dowiedzą się, że lód bywa zdradliwy. Bajka pokaże ile dobrych rzeczy zależy od człowieka, żyjącego w zgodzie z przyrodą. Poruszamy również tematykę dotyczącą problemów ekologicznych naszej planety.
Po spektaklu rozdajemy kolorowanki.

Przekazujemy wiedzę o ochronie środowiska, uczymy dlaczego warto dbać o planetę. Postać Polarnika w przystępny sposób uczy skąd bierze się ropa i do czego jej potrzebujemy.
Interaktywny

Spektakl jest interaktywny. Dzieci poznają czym jest rock'n'roll i uczą się tańca razem z pingwinami, pomagają uratować jednego z bohaterów.

Bajka dedykowana jest dzieciom od 3 roku życia.

UWAGA: liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do wcześniejszego zakupu poprzez stronę biletyna.pl lub bezpośrednio w kasie MDK.

Zapraszamy całe Rodziny

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Polarna przygoda

Bardzo fajnie
Sylwek 10.02.2020 18:02
Spektakl super. Trochę za głośno jak na małe uszy. 2 i 3,5 latek 10 minut przed końcem chcieli już iść (spektakl dzieci 3+). Może to zmęczenie (pora drzemki), a może o te parę minut za długo. Będziemy obserwować wydarzenia i na następny raz się udamy.
Mem 10.02.2020 13:42
Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom .w przystępny sposób pokazuje zagadnienie ekologi .jedyny niewielki minus to trochę za głośno jak dla takiej grupy wiekowej
j.w 10.02.2020 12:16

Polecane z kategorii dla dzieci