dla dzieci

Pomocnik Świętego Mikołaja - Teatr Lalek Czarodziej

dla dzieci

Pomocnik Świętego Mikołaja - Teatr Lalek Czarodziej

Pomocnik Świętego Mikołaja - Teatr Lalek Czarodziej - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Specjalne przedstawienie świąteczne, autorstwa Małgorzaty Kałun ze "Studia Twórczego Rozwoju STwÓR". Jest to interaktywne przedstawienie opowiadające o tym, jak pewien ELF chciał zostać pomocnikiem Mikołaja. Czekają go bardzo trudne zadania w wykonaniu których pomagają mu dzieci. W spektaklu występują : Mikołaj, Pani Mikołajowa, Elf, Renifer oraz psotny Chochlik. Ciekawa fabuła i zaangażowanie widowni przez cały czas trwania przedstawienie, gwarantują dzieciom świetną zabawę.

Spektakl dla dzieci od 3 do 11 lat.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pomocnik Świętego Mikołaja - Teatr Lalek Czarodziej

Córce bardzo się podobało przedstawienie i oglądała z wielkim zainteresowaniem
Całkiem zabawny i ciekawy teatrzyk. Córka była bardzo zainteresowana cały występ grzecznie siedziała i oglądała. Odjelam jedną gwiazdkę za efekt wizualny. Elf miał dziwna maskę która przypominała świnkę niżeli elfa (córka zapytała się gdzie ten elf ma oczy gdyż nie było widać tylko czarna dziura). Ogółem na miejscu artystów dopracowała bym stroje bo są na niskim poziomie.
Bardzo przyjemne przedstawienie.
Niestety nie mogę wystawić pozytywnej opinii. Przedstawienie bez polotu. Dzieci jak nigdy, wierciły się na krzesłach. Kostiumy jakby za czasów PRL
Bardzo się dziecku podobalo.
Bardzo fajne, ambitne i angażujące dzieci przedstawienie. Synek wyszedł zachwycony i jeszcze później opowiadał o chochliku ;-)

Polecane z kategorii dla dzieci