dla dzieci

Pomocnik Świętego Mikołaja // Teatr Lalek Czarodziej

dla dzieci

Pomocnik Świętego Mikołaja // Teatr Lalek Czarodziej

Pomocnik Świętego Mikołaja // Teatr Lalek Czarodziej - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Pomocnik Świętego Mikołaja

Opis spektaklu:
Specjalne przedstawienie świąteczne, autorstwa Małgorzaty Kałun ze "Studia Twórczego Rozwoju STwÓR". Jest to interaktywne przedstawienie opowiadające o tym, jak pewien ELF chciał zostać pomocnikiem Mikołaja. Czekają go bardzo trudne zadania w wykonaniu których pomagają mu dzieci. W spektaklu występują : Mikołaj, Pani Mikołajowa, Elf, Renifer oraz psotny Chochlik. Ciekawa fabuła i zaangażowanie widowni przez cały czas trwania przedstawienie, gwarantują dzieciom świetną zabawę.

Teatr “Czarodziej” jest warszawskim teatrem objazdowym. Wystawiamy nasze przedstawienia w przedszkolach, szkołach podstawowych, Domach Kultury, bibliotekach a także na eventach zakładowych, w centrach handlowych i na prywatnych uroczystościach rodzinnych. Nasze spektakle oparte są na klasycznych polskich i zagranicznych bajkach znanych pisarzy. Wystawione w sposób tradycyjny, poprzez lalki-jawajki oraz postaci „na żywym planie”. Każda z bajek ma jakiś morał pozwalający naszym widzom docenić dobro i poznać wartości które są ważne w relacjach międzyludzkich. Elementy scenografii i oprawa muzyczna, podkreślają charakter każdego przedstawienia. Po spektaklu dzieci mają możliwość obejrzenia naszych lalek, masek oraz kostiumów teatralnych. Mogą dotknąć każdą lalkę, dowiedzieć się jak i z czego jest zrobiona. Poznają tajniki pracy aktora-lalkarza. Odpowiadamy również na wszystkie pytania zadawane przez dzieci. W ten sposób chcemy jeszcze bardziej przybliżyć naszym małym widzom Teatr Lalek.

UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid...) oraz aktualnych zaleceń GIS.


Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pomocnik Świętego Mikołaja // Teatr Lalek Czarodziej

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci