dla dzieci

Poranek Familijny - Grupa O! Teatr "Król Maciuś Pierwszy"

dla dzieci

Poranek Familijny - Grupa O! Teatr "Król Maciuś Pierwszy"

Poranek Familijny - Grupa O! Teatr "Król Maciuś Pierwszy" - Bilety na wydarzenie dla dzieci

PORANEK FAMILIJNY
Grupa O! Teatr "Król Macius Pierwszy", spektakl dla dzieci od lat 3

reżyseria: Marek Stawarz, scenariusz: Tomasz Sporyń i Marek Stawarz, występują: Artur Bocheński, Michał Wiewióra

warsztaty artystyczne - prowadzenie: Klawa Planeta

o spektaklu:

spektakl opowiada historię małego chłopca, który w wieku 10 lat musiał stanąć na czele swojego królestwa w bardzo odpowiedzialnej roli króla. W czasie bajki dzieci przekonają się, że dorosłość nie jest taka beztroska jak nam się wydaje. Wcale nie można robić czego się tylko chce, a już na pewno nie jest tak, że nikogo nie trzeba pytać o zdanie. Trzeba pamiętać, że wszystko co robimy niesie za sobą jakieś konsekwencje także dla innych. Przedstawienie uczy rzeczy ważnych w trakcie wspaniałej zabawy. Jest w nim mnóstwo humoru i wspólnego działania, bo jak się okaże wspólnymi siłami można zdziałać naprawdę wiele.

https://oteatr.wixsite.com/teatr

o warsztatch:

Podczas warsztatu twórczego wykonamy korony! Każde dziecko będzie mogło stworzyć swoją własną, wyjątkową koronę króla lub księżniczki. Warsztatom będzie towarzyszyła zabawa z chustą Klanzy.

http://klawaplaneta.pl/

BILETY: 15 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Poranek Familijny - Grupa O! Teatr "Król Maciuś Pierwszy"

mogło by być lepiej ;)
Świetne przedstawienie. Super współpraca aktorów z dziećmi choć akurat trafiła się trudna do opanowania publiczność, nadaktywne dzieci Jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu aktorów. Ich umiejętności angażowania dzieci w.przefstaeienie.
Dobry kontakt aktorów z publicznością małą i dużą! Proponuję aby przy tego typu interaktywnych przedstawieniach dać dużo więcej miejsca przed sceną dla dzieci (kosztem kilku rzędów krzeseł) bo już od 3-4 rzędu małe dzieci nie widzą - nawet na kolanach.. a i nie mogą wziąć udziału w zabawach
Dziecko zadowolone :) A to najważniejsze
Było super. Synek był bardzo zadowolony i czynnie uczestniczył w zabawie.
Dzieci (4i6 lat) zachwycone przedstawieniem i zajęciami plastycznymi. Polecamy
super interaktywne przedstawienie, atrakcyjna cena biletów. Aktorzy łapali super kontakt z dziećmi. Po przedstawieniu dodatkowe atrakcje w postaci zabaw manualnych. Wyszliśmy bardzo zadowoleni i szczerze polecamy :)
Przedstawienie udane. Zabawne i budujące kontakt z "małą publicznością". Jedyny minus jest taki, że było mało miejsc z przodu dla dzieci. Jeśli nie ma możliwości położenia większej ilości poduszek pod sceną, to proponuję, aby wprowadzić zasadę, aby rodzice siadali z tyłu i nie zasłaniali widoku dzieciom. W początkowych rzędach siedziały osoby, które swoją posturą uniemożliwiały oglądanie spektaklu. Dzieci nie mieściły się z przodu i w rezultacie siedziały z tyłu niewiele widząc.

Polecane z kategorii dla dzieci