dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Gargulec "Sikorka Agatka"

dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Gargulec "Sikorka Agatka"

Poranek Familijny - Teatr Gargulec "Sikorka Agatka" - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Gargulec "Sikorka Agatka"

scenariusz: Bartosz Lamparski, reżyseria: Marcin Korbas, muzyka: Bartosz Lamparski,

występują: Patryk Smarski oraz Ola Mazur

Klawa Planeta, warsztaty artystyczne

o spektaklu

Podczas spektaklu przekonamy się, jak ciężko przetrwać zimę naszym skrzydlatym przyjaciołom i dowiemy się, w jaki sposób im pomóc. Wraz z tytułową bohaterką poznamy zimowe obyczaje ptaków żyjących w Polsce. Z bocianem na moment przeniesiemy się do Afryki, gdzie flaming i papuga zatańczą egzotyczny taniec, dowiemy się, dlaczego dzięcioł tak uparcie puka w drzewo, oraz usłyszymy chór kur, który z pewnością oczaruje wszystkich swoją muzykalnością

http://teatrgargulec.pl/

o warsztatach

Gdy na dworze nieco chłodniej, a dni stają się ponure i szare, czas, aby je nieco rozweselić! Stworzymy więc bajecznie kolorowe i odlotowe papużki, które zatańczą potem z nami wesoły taniec wygibaniec. Warsztatom będzie towarzyszyła wesoła muzyczka.

http://klawaplaneta.pl/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Poranek Familijny - Teatr Gargulec "Sikorka Agatka"

Przedstawienie skierowane do dzieci młodszych-przedszkolaków.Bardzo dobrze bawiły się 3-latki,jak i 5,5 latki.Dzieci były autentycznie zainteresowane tym,co się dzieje na scenie,aktywnie w nim uczestniczyły.Przedstawienie miało charakter poznawczy(nazwy ptaków i ich zachowania),jak i nauczyły w jaki sposób należy się ptakami opiekować i jak je obserwować.Zajęcia po spektaklu też dały dzieciom dużo radości.Ogólnie niedzielne przedpołudnie bardzo udane.Życzymy dalszych równie fajnych przedstawień.

Polecane z kategorii dla dzieci