dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Lalek Igraszka "Wiślana opowieść"

dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Lalek Igraszka "Wiślana opowieść"

Poranek Familijny - Teatr Lalek Igraszka "Wiślana opowieść" - Bilety na wydarzenie dla dzieci

PORANEK FAMILIJNY

Teatr Lalek Igraszka "Wiślana opowieść", (spektakl od lat 3)

scenariusz i reżyseria: Paweł Kołodziejski, lalki i scenografia: Beata Chojak, muzyka i teksty piosenek: Paweł Kołodziejski, aranżacja: Andrzj Perkman, wyst.: Paweł Kołodziejski i Przemysław Śmiech

Klawa Planeta, warsztaty artystyczne

O spektaklu:
Od pewnego czasu nad Wisłą zaczęły się dziać niepokojące rzeczy. Rzeka coraz wolniej płynie, a z jej nurtów dochodzą tajemnicze dźwięki. Czyżby coś jej dolegało? Zaniepokojeni tą sytuacją Sum i Czapla postanawiają zgłębić tajemnicę.
Podczas wyprawy Sum poznaje chłopca Antka, który także chce rozwikłać wiślaną zagadkę. Okazuje się, że w Wiśle zamieszkał Potwór Śmieciej!
Spektakl Teatru Lalek Igraszka pokazuje, jak niebezpieczne mogą być śmieci (szczególnie plastik), a także, jak potrzebne jest segregowanie odpadów. Wiślana opowieść to przedstawienie edukacyjne, jednak dzięki wysokiemu poziomowi artystycznemu, pięknym lalkom teatralnym oraz ciekawej muzyce, dzieci zamiast dydaktyzmu otrzymują dawkę magii teatru lalkowego – jakże cennej formy sztuki.
http://www.teatrigraszka.pl/

O warsztatach:
Po spektaklu odbędą się 30-min. warsztaty artystyczne przygotowane i poprowadzone przez animatorów z Klawej Planety. Na zajęciach dzieci i rodzice będą mogli połączyć przyjemne z pożytecznym, ponieważ stworzymy i ozdobimy mini-pojemniki na śmietki. Bo edukacja i zabawa to klawa sprawa!
http://www.teatrptasiemelodie.pl

BILETY: 15 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Poranek Familijny - Teatr Lalek Igraszka "Wiślana opowieść"

Przedstawienie piękne, mądre i potrzebne. Natomiast publiczność pozostawiała wiele do życzenia. Szeleszczące papierki, biegajace, głośne dzieci, stające na krzeslach i rodzice którzy przyszli na plotki. Słabo.

Polecane z kategorii dla dzieci