dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Lalek Pinokio "Przygody wesołego Psiuńcia"

dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Lalek Pinokio "Przygody wesołego Psiuńcia"

Poranek Familijny - Teatr Lalek Pinokio "Przygody wesołego Psiuńcia" - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Teatr Lalek Pinokio „Przygody wesołego Psiuńcia”, spektakl dla dzieci od 3 lat

Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta

O spektaklu: Bajka opowiada o małymi misiu, który spotyka na swej drodze wesołego pieska. Miś bardzo chce go zatrzymać, ale tata jest temu przeciwny. Pojawia się przebiegły lis, przez którego misie wpadają w kłopoty. Jak potoczą się losy Psiuńcia i czy zdoła pomóc misiom? Czy tata miś przekona się do uczynnego pieska? Spektakl przygodowy dla dużych i małych z dużą ilością muzyki. Bohaterowie wspólnie z aktorami będą zadawać dzieciom pytania i zagadki.

www.pinokiosacz.pl

O warsztatach: Warsztat twórczy, podczas którego dzieci wraz z rodzicami stworzą piękny portret wymarzonego pieska za pomocą... patyczków do uszu! Ależ to będą zwierzaki!

BILETY: 15 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Poranek Familijny - Teatr Lalek Pinokio "Przygody wesołego Psiuńcia"

Dość żenujący występ. Bajka o niczym, nieśmieszna i nudna. Mimo, że trwała tylko 30 min to od połowy większość dzieci już się nudziła i ja im się nie dziwię. W dodatku dość groźne jak na bajkę dla dzieci teksty pt. "zaraz ci dam w skórę" - Miś tata, do misia synka, sugerujące, że bicie dzieci to norma. Zresztą w bajce w pewnym momencie doszło to uderzenia misia dziecka przez misia tatę. Pokazane niby poprzez śmieszne zderzenie dwóch postaci, ale jednak było to celowe uderzenie dziecka przez ojca. Na koniec jeszcze wystrzał ze sztucznych pieniędzy żeby sobie mogły się rzucić na kasę. No wszystko razem słabiuteńkie.
Spektakl nieodpowiedni dla dzieci ani w sumie dla nikogo. Pelen agresji, gwaltownosci, jezyka przemocy (ciagle o biciu, umieraniu, zabijaniu, teksty typu marsz do łóżka...). Ponadto dialogi bardzo dziwaczne, momentami niezrozumiale, jakby improwizowane, pisane na kolanie. Glupie kwestie wypowiadane bez emocji. Mojemu dziecku sie nie podobalo, a wrecz w kilku momentach wtulalo sie we mnie przerazone i zasmucone (kiedy mowa byla o biciu psa albo kiedy tata mis agresywnie zwracal sie do synka). Swoista wisienka na torcie byl koncowy wybuch-niespodzianka i lecace z nieba "banknoty", nie wiem czego to uczy dzieci. Wszystko zrobione na lapu capu i odwalone. Traktuje to wydarzenie jako niesmaczny żart z dzieci, ktore moze nie wiedza, ze moglyby oczekiwac w tym miejscu czegos lepszego. Jestem szczerze oburzona i ciesze sie, ze moge tu wyrazic swoja opinie, bo na stronie wydarzenia na portalu spolecznosciowym dodawanie komentarzy nie jest mozliwe.

Polecane z kategorii dla dzieci