dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Pacuś „Przygody Jeża Kolczatka”

dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Pacuś „Przygody Jeża Kolczatka”

Poranek Familijny - Teatr Pacuś „Przygody Jeża Kolczatka” - Bilety na wydarzenie dla dzieci

PORANEK FAMILIJNY

Teatr Pacuś „Przygody Jeża Kolczatka”, spektakl dla dzieci od lat 3

wyst.: Joanna Polak, Igor Polak
Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta

O spektaklu:
„Przygody Jeża Kolczatka” to bajka dla najmłodszej publiczności, pełna zabawnych sytuacji. Jeżyk pomaga dzieciom uwolnić gąskę, którą porwał lis. Lis wciąga do swojej gry wilka, diabełka i babę Jagę. Dzieci nie mogą zdradzić tajemnicy, gdzie ukryta jest gąska. Zły lis ponosi karę za swoje postępki, a jeżyk Kolczatek odzyskuje swój domek. Całość aranżuje kot Bleki – który jest inspicjentem w spektaklu. Dzieci uczą się piosenki pomocnej w drodze przez ciemny las. Atrakcyjnie zaprojektowane lalki wzbudzają sympatię dzieci.
http://www.teatrpacus.pl

O warsztatach:
Po spektaklu odbędą się 30-min. warsztaty artystyczne przygotowane i poprowadzone przez animatorów z Klawej Planety. W czasie zajęć dzieci wykonają wesołego Jeża Kolczatka. Na całe szczęście kolce naszego jeżyka nie będą kłujące!
http://klawaplaneta.pl/

BILETY: 15 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Poranek Familijny - Teatr Pacuś „Przygody Jeża Kolczatka”

Cudowne! Dzieci bawiły się doskonale.
Synowi bardzo się podobało, natomiast ja mam zastrzeżenia do elementu myśliwskiej nagonki na lisa w przedstawieniu. Większość rodziców jest przeciwna angażowaniu dzieci w polowanie nawet formie symbolicznej, zaś trzyletnie dzieci nie do końca rozumieją czym jest robienie "pif-paf" do zwierzęcia. Uważam, że tę cześć przedstawienia można by bez trudno przeformułować.

Polecane z kategorii dla dzieci