dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Scena Elffów „Skacząca Księżniczka”

dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Scena Elffów „Skacząca Księżniczka”

Poranek Familijny - Teatr Scena Elffów „Skacząca Księżniczka” - Bilety na wydarzenie dla dzieci

PORANEK FAMILIJNY

Teatr Scena Elffów „Skacząca Księżniczka” spektakl dla dzieci od lat 3
wyst.: Ani Polarusz, Marcin Masztalerz, Grzegorz Grzywacz

Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta

O spektaklu:
„Skacząca księżniczka” to nowoczesna wersja romantycznej, starej opowieści o uratowaniu pięknej dziewczyny przez księcia na białym koniu. Ta opowieść jest bardzo wesoła, lekka, z niespodziewanymi zwrotami akcji, napisana z dyskretnym humorem. Wciąga małych widzów w interaktywną zabawę i sprawia, że nikt nie pozostaje obojętny wobec niezwykłych perypetii bohaterów bajki!
http://scenaelffow.pl/

O warsztatach:
po spektaklu odbędą się 30-min. warsztaty artystyczne przygotowane i poprowadzone przez animatorki z Klawej Planety. Podczas zajęć dzieci wykonają głowę konia. To nie będzie zwykły konik, ale taki, który potrafi swobodnie szusować, galopować, a nawet skakać!
http://klawaplaneta.pl/

BILETY: 15 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Poranek Familijny - Teatr Scena Elffów „Skacząca Księżniczka”

Niczego sobie
Lalki były piękne, stroje aktorów oraz muzyka rowniez. Niestety, samo przedstawienie nie podobalo nam sie :( tzn. mnie i moim dzieciom (3 i 6 lat). Po pierwsze fabuła była niemądra (ksiezniczka byla rozpieszczona, zachowywala sie okropnie, a w rezultacie nic z tego nie wyniknęło - żadna nauka dla widza z jej zachowia), dialogi brzmiały jakby były wymyślane na bierząco (nie składne zdania, bardzo proste słownictwo, dużo pisków, aktorzy czasem niewyraźnie mówili). Momentami nie było slychac aktorow, poniewaz muzyka w tle byla zbyt glośna. Moment, gdy pod koniec przedstawienia aktorzy tańczyli, machali do siebie, przytulali sie i odpychali, raz sie usmiechali, a raz smucili - nic z tego nie zrozumiałam. Z przedstawienia wyniosłam tyle, że: 1. jezeli ktos czegos rząda i jest rozpieszczony, to osiągnie swoj cel. 2. wszyscy w koło szukają mężów i żon za wszelką cene. 3. za kogos kto jest brzydki nie powinno sie wychodzic za mąż 4. Lepsza żona taka niż żadna. Moje dzieci chcialy wyjsc w trakcie przedstawienia. Czesto chodzimy na przedstawienia, koncerty itp. wydarzenia, wiec mamy porownanie.
Synek bawił się bardzo dobrze, zasłuchany i zapatrzony w to co się działo. Chętnie uczestniczył w warsztatach. Polecam

Polecane z kategorii dla dzieci