dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Tak "Milutka w malachitowym borze"

dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Tak "Milutka w malachitowym borze"

Poranek Familijny - Teatr Tak "Milutka w malachitowym borze" - Bilety na wydarzenie dla dzieci

PORANEK FAMILIJNY

Teatr Tak „Milutka w malachitowym borze”, spektakl z elementami jęz. angielskiego dla dzieci od 3 lat

wyst: Emilia Rutkowska-Bekas, Dariusz Bekas

Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta

O spektaklu: Jestem Milutka. Pół-kwiat pół-dziewczynka, mieszkająca na łące pośród innych bajek. Mama wprawdzie mówiła, żebym nikogo do domu nie wpuszczała, lecz pokusa była większa. Niestety Lis Sadełko okazał się zwykłym oszustem. Mama uczyła, bym sama nigdzie nie wychodziła, ale postanowiłam wyjść z domu w poszukiwaniu skradzionych przez złodziejaszka korali. Stało się. Zabłądziłam. Szukając powrotnej ścieżki spotkałam Dziadka Borowego, który podwiózł mnie swym wesołym zaprzęgiem do najbliższej wioski. Mimo ostrzeżeń dobrego człowieka, bym z nikim nie rozmawiała, trafiłam na wróżkę Hortensję. Kusząc słodkimi piernikami uwięziła mnie i poszła nazbierać ziół do zupy. Korzystając z jej nieobecności z całej siły wołałam o pomoc, ale odpowiadało mi tylko echo. Na szczęście głos usłyszał Krasnal Hałabała, który bezpiecznie odprowadził mnie do domu

www.teatrtak.pl

O warsztatach: Podczas tego warsztatu nasza sala zamieni się w przepiękną łąkę! Wykonamy wielobarwne kwiatki, które nawet jeśli nie będą pachniały, umilą każde wnętrze.

www.klawaplaneta.pl

BILETY: 15 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Poranek Familijny - Teatr Tak "Milutka w malachitowym borze"

Synkowi, 3 latka, bardzo się podobało, wesołe przedstawienie z morałem, ładne piosenki, angażowanie dzieci w zabawę, wplecione angielskie słówka. Polecamy!
Jestesmy fanami teatru Tak pd dawna :)

Polecane z kategorii dla dzieci