dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Tak "W 7 dni dookoła bajek"

dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Tak "W 7 dni dookoła bajek"

Poranek Familijny - Teatr Tak "W 7 dni dookoła bajek" - Bilety na wydarzenie dla dzieci

PORANEK FAMILIJNY
Teatr Tak "W 7 dni dookoła bajek",spektakl dla dzieci od lat 3

spektakl z elementami jęz. angielskiego, wyst: Emilia Rutkowska - Bekas i Dariusz Bekas
warsztaty artystyczne - prowadzenie: Klawa Planeta

o spektaklu:

Cześć! Nazywam się Smok Smokowski. Stworzył mnie sam Jan Brzechwa i mieszkam w swoim wierszyku. Niestraszny ze mnie zwierzak, choć straszny niejadek. Pewnego dnia nie chciałem zjeść obiadku i moja rozgniewana smocza mama wysłała mnie za karę w podróż po świecie bajek. Wędrówka trwała 7 dni, a każdego dnia lądowałem w innej bajce Pana Brzechwy. Trafiłem do Czerwonego Kapturka, który pomylił mnie z wilkiem. Tańcowałem z Igłą (tej od Nitki). Kaczka Dziwaczka nauczyła mnie zabawnego zaklęcia, dzięki któremu mogłem skakać z bajki do bajki. Niewiele brakowało, a ożeniłbym się z Biedronką, która czekała na Żuka. Kiedy chciałem się zdrzemnąć wołano na mnie Leń. Od tego wszystkiego dostałem Kataru. Narobiłem niemałego bałaganu, ale wiele też się nauczyłem. Jeśli nie chcecie zabłądzić w świecie bajek to mówię Wam – jedzcie obiadki! Ja właśnie siadam do moich ulubionych naleśników ze szpinakiem.

Spektakl z elementami jężyka angielskiego:
• dni tygodnia

Elementy interaktywne
• nauka zaklęcia
• nauka tańca animacyjnego „Igła szyje, nić się wije”
• nauka piosenki animacyjnej „W 7 dni”

http://www.teatrtak.pl/

o warsztatach:

podczas warsztatów dzieci wraz z rodzicami wykonają swoje własne...książeczki-bajeczki! Jak każda porządna książka nie zabraknie jej okładki, ale to co będzie w środku, zależy już tylko od wyobraźni naszych najmłodszych uczestników! Warsztatom będzie towarzyszyła zabawa z bańkami mydlanymi.

http://klawaplaneta.pl/

BILETY: 15 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Poranek Familijny - Teatr Tak "W 7 dni dookoła bajek"

Bardzo przyjemnie upłynął nam poranek z Wami!
Przedstawienie teatru TAK było wspaniałe. Dla młodszych i starszych dzieci. Ciekawe, zabawne, angażujące. Brawa dla aktorów.
Dziecku sie podobalo a to najwazniejsze,dodatkowo nauka dni tygodnia po angielsku wiec super.Nie podoba mi sie kupowanie biletow bez numerowanych miejsc to wprowadza niepotrzebne zamieszanie.

Polecane z kategorii dla dzieci