dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Trip "Królewna Fasolka"

dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Trip "Królewna Fasolka"

Poranek Familijny - Teatr Trip "Królewna Fasolka" - Bilety na wydarzenie dla dzieci

PORANEK FAMILIJNY
Teatr Trip „Królewna Fasolka”, spektakl dla dzieci od lat 3
scen.: Anna Bączek-Lieber, reż.: Marcin Lieber, muz: Paweł Szymkowiak, scenogr.: Małgorzata Borycka

O spektaklu: Przedstawienie interaktywne. Dzieci zostają wciągnięte w akcję, na którą mają wpływ. Zachęca on najmłodszą publiczność do zdrowego odżywiania się oraz zawiera w sobie drobne elementy języka angielskiego.
Witajcie w krainie Grządkowej, w której dwójka warzywnych skrzatów – Karotek i Groszka - uwielbia uprawiać warzywa i owoce. Pewnego dnia znajduje przed swoim domkiem małe ludzkie dziecko. Jednocześnie okazuje się, iż Czarodziej Robaczek rzucił straszliwą klątwę na krainę Grządkową i chce pożreć wszystkie uprawy. Z pomocą przychodzi Cebulowa Wróżka oraz… dzieci zgromadzone na widowni.
Czy uda im się pokonać Robaczka? Jaką rolę odegra ludzkie dziecko? I czy szpinak może być dobry? Tego wszystkiego dowiecie się z naszego przedstawienia.
http://teatrtrip.pl

BILETY: 15 PLN

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Poranek Familijny - Teatr Trip "Królewna Fasolka"

Super przedstawienie, nasi chłopcy 2,5 i 4,5 lat bawili się bardzo dobrze, po powrocie opowiadali i śpiewali piosenkę, były wprowadzone słówka z angielskiego, więc też fajnie, dzieciom się bardzo podobało. To już drugie przedstawienie teatru Trip, na którym byliśmy, jeszcze widzieliśmy "Pan Antenka..." też było super, artyści wspaniali, dziękujemy :) Polecamy!
Spektakl cieszył się uznaniem większej części publiczności. Dzieci chętnie uczestniczyły w spektaklu. Pierwszy spektakl na którym byliśmy połączony z nauką j. angielskiego. Super zabawa... Polecam ...

Polecane z kategorii dla dzieci