dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Trip "Niesamowite przygody Ruperta Greena"

dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Trip "Niesamowite przygody Ruperta Greena"

Poranek Familijny - Teatr Trip "Niesamowite przygody Ruperta Greena" - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Poranek Familijny

Teatr Trip "Niesamowite przygody Ruperta Greena", (spektakl dla dzieci od 3 lat)

reżyseria: Marcin Lieber, muzyka: Paweł Szymkowiak, narrator: Violetta Smolińska, występują: Alex Gosławska, Emilia Adamus i Marcin Lieber

Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta

o spektaklu:

Opowieść o rodzeństwie Alicji i Piotrze, które przestało zwracać na siebie wzajemnie uwagę. Nie potrafią się ze sobą bawić, rozmawiać, zapomnieli nawet, jak mają na imię. Pewnego dnia na dachu ich domu ląduje dziwny stwór, który postanawia przenieść ich w czasie do średniowiecza, aby tam mogli odnaleźć dawno zatraconą dziecięcą wyobraźnię oraz braterską miłość.

http://teatrtrip.pl

o warsztatach:

Podczas warsztatu oddamy się prawdziwemu twórczemu szaleństwu! Nie będzie nas ograniczać nic, poza naszą wyobraźnią, a każdy stworzy, co tylko będzie chciał! Z dostępnych materiałów dzieci wraz z rodzicami będą mogły wykonać swój wymyślony świat lub wymarzonych bajkowych przyjaciół lub... no właśnie, o tym wszystkim dopiero się przekonamy! Warsztatom będzie towarzyszyła zabawa z chustą Klanzy.

http://klawaplaneta.pl/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Poranek Familijny - Teatr Trip "Niesamowite przygody Ruperta Greena"

Bardzo fajne przedstawieni. Jedynie dziwne, ze w przedstawieniu dladzieci, aktorzy musza krzyczeć (nie tylko w tym) dzieci chodzące do teatru raczej nie sagluche)

Polecane z kategorii dla dzieci