dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Trip "Pan Antenka i srebrny kubraczek"

dla dzieci

Poranek Familijny - Teatr Trip "Pan Antenka i srebrny kubraczek"

Poranek Familijny - Teatr Trip "Pan Antenka i srebrny kubraczek" - Bilety na wydarzenie dla dzieci

PORANEK FAMILIJNY

Teatr Trip „Pan Antenka i srebrny kubraczek”, spektakl dla dzieci od 3 lat

scen. i reż.: Anna Bączek-Lieber, muz.: Paweł Szymkowiak, scenogr. i kostiumy: Małgorzata Borycka, wyst.: Anna Bączek-Lieber, Justyna Pachla, Marcin Lieber

Warsztaty artystyczne, prowadzenie: Klawa Planeta

O spektaklu:

Na rogu ulic Szklanej i Różanej stoi niezwykły sklep z zabawkami. Każdej nocy wszyscy mieszkańcy półek sklepowych ożywają i przygotowują się do porannych zakupów. Każda zabawka marzy o tym, by zostać wybraną i trafić do dzieci. Pewnego dnia do sklepu trafia Pan Antenka, którego piękny i srebrny kubraczek przyciąga wzrok dzieci. Zazdrosne zabawki postanawiają pozbyć się intruza. Przedstawienie uczy tolerancji oraz ukazuje wartości płynące z prawdziwej przyjaźni.

www.teatrtrip.pl

O warsztatach:

Po spektaklu odbędą się warsztaty artystyczne przygotowane i poprowadzone przez animatorów z Klawej Planety, podczas których dzieci będą mogły stworzyć swój własny niesamowity i kosmiczny kubraczek! Dowiemy się dzięki temu, z jakiej planety przybywa każde dziecko. Oj, będzie kosmicznie i fantastycznie! Warsztatom będzie towarzyszyła zabawa muzyczna.

www.klawaplaneta.pl

BILET**Y: 15 PLN**

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Poranek Familijny - Teatr Trip "Pan Antenka i srebrny kubraczek"

Fajny spektakl, dziecku bardzo się podobał. Polecamy i będziemy wybierać się na kolejne na Smolną.
Przedstawienie Pan Antenka było najlepsze ze wszystkich Państwa przedstawień, w jakich braliśmy z córką udział. Bajka miała ciekawą fabułę, była dobrze zagrana i zrealizowana. Dziecko było zachwycone. Chcielibyśmy, aby było takich bajek jak najwięcej.
Super przedstawienie. Synkowi, niecałe 3 latka, bardzo się podobało i tacie też;) Pomysłowe, zabawne, pouczające, dobrze przedstawione, wszystko super.
Bardzo fajny spektakl, z humorem dla dzieci i rodziców :)
Bardzo fajny teatrzyk😁😁👏👏

Polecane z kategorii dla dzieci