Poranek Teatralny „Elfy trzy” | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

dla dzieci

Poranek Teatralny „Elfy trzy”

dla dzieci

Poranek Teatralny „Elfy trzy”

Poranek Teatralny „Elfy trzy” - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Opis:

"Elfy Trzy" to wyjątkowy spektakl świąteczny dla dzieci, który oczaruje najmłodszego widza nie tylko ciekawą historią, ale także poprzez znakomicie przygotowaną oprawę kostiumowo-scenograficzną. Na scenie pojawią się roztańczone i rozśpiewane Elfy, które swoimi psotami rozśmieszą dzieci do łez. Dobry humor udzieli się także dorosłym, a każdy znajdzie coś dla siebie w przedstawieniu! Widowisko pełne jest wyjątkowych efektów scenicznych, takich jak ruchome kolorowe światła i efekty specjalne! To autorska historia, która wciągnie najmłodszego widza w dobrą zabawę. Spektakl pełen jest wyjątkowych piosenek, śpiewanych przez aktorów na żywo. Zawiera piękny edukacyjny morał.

Gwarantujemy 60 minut dobrej zabawy! Spektakl ma charakter rodzinny – dobrze bawią się na nim zarówno dzieci, jak i dorośli.

Dzieci będą miały okazję aktywnie uczestniczyć w spektaklu - staną się uczestnikami rozgrywającej się akcji, a także będą zapraszane na scenę.

Po spektaklu zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie z Mikołajem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Przedstawienie super i dla dzieciaków jak dla dorosłych im towarzyszących godne polecenia.
jedna kwestia która zwróciła moją uwagę podczas przedstawienie. nie używamy w języku polskim, szczzegolnie na scenie tearalnej zwrotu "wracać z powrotem"
Świetne świąteczne przedstawienie! Piękne, kolorowe stroje, przesympatyczni i zabawni aktorzy. Dzieciom bardzo się podobało:)
Przedstawienie bardzo nam się podobało. Jest barwne i dowcipne. Gorąco polecam!
Rewelacyjne i bardzo śmieszne przedstawienie. Polecam
Kolejne cudowne przedstawienie teatru Kultureska. W zabawny sposób przenosi dzieci w świat magii i fantazji, a jednocześnie przekazuje wartościową wiedzę.
Przedstawienie sympatyczne, śmieszne gagi dla dzieci, dużo śpiewania. Jedyny minus niedzielnego przedstawienia to nagłośnienie, było głośno, duża za głośno, mój syn przytykał na piosenkach uszy, ja podobnie. Gdyby piosenki było nieco wyciszone byłoby o wiele przyjemniej.
Super fajny:)
Przedstawienie bardzo ładne, moje 4 letnie dzieci były bardzo przejęte i zadowolone.
Dzieci bardzo zadowolone, usmielismy sie i z checia ogladalismy. oby wiecej takich przedstawien.
Rewelacyjny spektakl, okrągła godzina zabawy zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
Uwielbiam ten teatr jego spektakle widziałam kilka razy i zawsze rodzice bawią się na nich tak samo dobrze jak dzieci. Polecam także ten był świetny.
Ciekawe przedstawienie, ale niektóre dialogu zaczerpnięte z ubiegłorocznego przedstawiania.
Super przedstawienie!! Kolorowe, wesołe, mądre. Dzieciaki zachwycone(jak zwykle) 😀
Świetny teatrzyk, dużo humoru, dobrej muzyki, tańca. W końcu byłam na teatrzyku, na którym dziecko się nie bało, bo nie było elementu zła. Polecam bardzo fajnie spędzony czas :)
Spektakl super. Jestem na nim z dzieckiem kolejny raz.
Jedno z lepszych przedstawień! Super gra aktorska i jak co roku - ogromne przeżycie dla dzieci.
Super !!! POLECAM !!!

Polecane