Poranek Teatralny „W pracowni Ambrożego Kleksa” | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

dla dzieci

Poranek Teatralny „W pracowni Ambrożego Kleksa”

dla dzieci

Poranek Teatralny „W pracowni Ambrożego Kleksa”

Poranek Teatralny „W pracowni Ambrożego Kleksa” - Bilety na wydarzenie dla dzieci

,,Akademia Pana Kleksa" to piękne widowisko z wykorzystaniem światła UV, będące połączeniem różnych technik scenicznych i efektów specjalnych. Aktorzy w oprawie fluorescencyjnej, z rekwizytami i dekoracjami aktywnymi w promieniach ultrafioletowych, wprowadzą nas w barwną podróż do świata wyobraźni. Dzieci będą miały okazję obejrzeć sceny odegrane przy użyciu najnowszych nowinek technicznych, w których towarzyszyć im będzie postać Pana Kleksa.

Teatr Pana O wraz z Ambrożym Kleksem zabierze Państwa do roztańczonej, rozśpiewanej i pełnej magii pracowni Profesora Kleksa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Polecam występ dla dzieci w wieku do lat 8. Pan Kleks super, łapie dobry kontakt z dzieciakami i pobudza do brania udziału w przedstawieniu. Jedynym minusem, to dziwna maniera mówienia aktorki wcielającej się w postacie sprzedawcy warzyw i kaczki...
spektakl dla dzieci od 3do 5 lat:) starsze dzieci się nudzą dla młodszych nieco mrocznie.... polecam, miłe przedpołudnie:)
Troszeczkę rozczarowana:(
Przedstawienie było bardzo fajne, kolory w ultrafiolecie wyglądały niesamowicie, mój 4-latek był wyjątkowo zainteresowany. Bardzo lubi wiersze Brzechwy więc był zachwycony gdy je słyszał. Do tego interakcje aktorów z dziećmi było bardzo miłe, a końcowe rozdawanie piegów każdemu dziecku było super. To chyba najlepsze przedstawienia dla dzieci na jakim dotychczas byliśmy.
Świetna zabawa moja wnuczka zachwycona
Rewelacyjny spektakl :)
Bardzo dobry spektakl. Kolorowy, dużo muzyki, aktywizujący dzieci. Dzieciom 5- i 3,5-letniemu też się podobał.
Spektakl przyjemny i ciekawy, spodziewaliśmy się nieco więcej efektów specjalnych. Było trochę chaotycznie.
Teatrzyk ciekawy i interesujący. Jedyny minus to zasłonięcie kawałka sceny co, niektórym dzieciom utrudniało oglądanie.
Bardzo fajny spektakl. Syn był zachwycony. Do tego bezpośredni kontakt z aktorami na koniec przedstawienia to wisienka na torcie która z pewnością na długo zostanie w pamięci synka. Serdecznie polecam.
Piękne, magiczne przedstawienie! Dzieci zachwycone!

Polecane