Poranek Teatralny „Zakochany Troll” | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

dla dzieci

Poranek Teatralny „Zakochany Troll”

dla dzieci

Poranek Teatralny „Zakochany Troll”

Poranek Teatralny „Zakochany Troll” - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Aby odwrócić czar zazdrosnej Wiedźmy, Elf zamieniony w Trolla, za radą mądrego Drzewa przenosi się do innych bajek, gdzie spełnia dobre uczynki: ratuje Czerwonego Kapturka przed wilkiem, budzi Śpiącą Królewnę.

Wiele śmiechu ale i mądre przesłanie traktujące o wyższości duszy nad pięknem zewnętrznym. Piękne kostiumy i dekoracje, wielorakość postaci- dwa Elfy, Wiedźma, Troll, Drzewo, Czerwony Kapturek, Śpiąca Królewna i niesamowity Krasnolud.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Witam, spektakl momentami zabawny, ale jednak niedostosowany do małych odbiorców. Przeznaczony od 3 lat, a dialogi często były ironiczne i dla starszych, o ile nie dla dorosłych. Tekst w stylu "dziewczynki, patrzcie jak to się robi" może i miał być zabawny, ale w moim odczuciu tylko utrwalający stereotypy. Czerwony kapturek objadający babcię - ok, ale dźwięk telefonu z utworem "jesteś szalona" - co, kto lubi... Córce również się nie podobało. A szkoda, bo potencjał był. Jednak nie polecam.
wystepy w teatrze bylo wspaniale i superowo . ale o zakupy biletu w necie to nie jestem z tego zadowolona pomimo krotkiego czasu na dokonania wplaty, gdy ktos nie ma w necie wlASNEGO KONTA. POWINNO DAC SZANSE NA SPOKOJNIE NA 1 DZIEN...... DZIEKUJE.
KUBUS PUCHATEK 07.10.2019 11:05
super przedstawienie
Świetne przedstawienie
Bardzo śmieszne i pouczające przedstawienie. Bawiliśmy się z córeczkami super. Pierwszy raz córeczki po przedstawieniu w BCK pytają kiedy pójdziemy na "Zakochanego trolla" jeszcze raz :-)) Gra aktorska świetna :-) dziękujemy!
przedstawienie fajne ale dla dzieci młodszych niż 7 lat. polecam!
Polecam. Świetna zabawa dla najmłodszych.

Polecane