Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

dla dzieci

Poranek z Teatrem- Brzydkie kaczątko

dla dzieci

Poranek z Teatrem- Brzydkie kaczątko

Poranek z Teatrem- Brzydkie kaczątko - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

PORANEK Z TEATREM
Zapraszamy na spektakl Teatru Wariacja pt. „Brzydkie kaczątko”

Cieszymy się bardzo, że po długiej przerwie możemy powrócić z cyklem PORANEK Z TEATREM. Stęskniliśmy się za naszą najmłodszą widownią i mamy nadzieję ,że „ONA” za nami również. Nowy sezon otwieramy spektaklem, który z wiadomych powodów się nie odbył. Na nowo zapraszamy. „Brzydkie kaczątko” to bajka o odmienności. Różni jesteśmy z różnych powodów, może być to wzrost, kolor włosów, czy charakter. Ale inny nie znaczy gorszy! I to właśnie jest najważniejsza myśl tego spektaklu. Będą oczywiście wesołe sytuacje i dialogi, które są charakterystyczne dla Teatru Wariacja. Będą też lalki z ogromnych pomponów i dekoracja jak z obrazów Chełmońskiego. Ale jak zwykle najważniejsza będzie muzyka.

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. Ignacego Paderewskiego 1A
03.10.2020 r., godz. 10.00

Karty Wstępu w cenie 10 zł do nabycia w kasie ośrodka kultury i na www.biletyna.pl
ZAPARASZAMY
• Karty wstępu ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
• Zakupiona karta wstępu nie podlega zwrotowi.
Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest zapoznanie się z regulaminem imprezy i złożeniem w dniu imprezy oświadczenia dostępnego pod linkiem: https://www.nok.nowydwormaz.pl/attachments/article/1563/O%C5%9Bwiadczenie.pdf (oświadczenie będzie można wypełnić również przed spektaklem).

Regulamin PORANKU Z TEATREM w dniu 03.10.2020 w Nowodworskim Ośrodku Kultury-sala widowiskowa.

 1. Do udziału w imprezie uprawnione są osoby posiadające bilet wstępu i podpiszą obowiązkowe. Oświadczenie o tym, że uczestnik według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. (Oświadczenie dostępne w załączniku można przynieść wypełnione lub wypełnić przed wydarzeniem).
 2. Zakupienie biletu jest jednoznaczne z zapoznaniem się z niniejszymi zasadami udziału w imprezie i przyjęciem ich do stosowania.
 3. Przy wejściu na teren Nowodworskiego Ośrodka Kultury oraz przed jego opuszczeniem wszyscy obowiązani są do dezynfekcji rąk.
 4. Przy wejściu do Ośrodka kultury oraz podczas koncertu wszystkich uczestników obowiązuje zakrycie ust i nosa. Środki zabezpieczające uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie.
 5. Podczas pobytu w NOK, należy zachować wymagany przepisami prawa,(1.5m) bezpieczny odstęp między widzami; przy kasie oraz przy wejściu i wyjściu z sali widowiskowej oraz z budynku NOK.
 6. Ilość miejsc w sali widowiskowej podczas imprezy jest ograniczona – udostępnia się widzom co drugie miejsce z zachowaniem naprzemienności rzędów.
  Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy widza, który:
  a. uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
  b. jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.
  c. osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.
 7. Niedopuszczalne jest zajmowanie innych, wolnych miejsc niż te wskazane na bilecie.
 8. Realizacja imprezy odbędzie się przy niezbędnej ilości pracowników Nowodworskiego Ośrodek Kultury.
 9. Podczas realizacji imprezy wszyscy pracownicy ośrodka kultury mają obowiązek korzystania ze środków zabezpieczających usta i nos.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Poranek z Teatrem- Brzydkie kaczątko

Bardzo ciekawe przedstawiona wersja opowiadania o brzydkim kaczątku, w pełni oddany morał :) współczesne "teksty" i humorystyczne nawiązania do nowoczesnych sytuacji... Sprytnie wplecione humorystyczne teksty również dla rodziców... Organizacja bardzo dobra: szybko, sprawnie, pełna informacja i zapewnienie bezpiecznego dystansu.
Lidia 05.10.2020 16:34
Sobotnie teatrzyki to zawsze dobry pomysł na spędzenie czasu z dzieckiem . Polecamy
Aldona 04.10.2020 16:38

Polecane z kategorii dla dzieci