dla dzieci

Przedstawienie teatralne dla dzieci „Zimowisko. Ale frajda” Teatr Bajaderka

dla dzieci

Przedstawienie teatralne dla dzieci „Zimowisko. Ale frajda” Teatr Bajaderka

Przedstawienie teatralne dla dzieci „Zimowisko. Ale frajda”   Teatr Bajaderka - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Zapraszamy na przedstawienie teatralne dla dzieci z cyklu ,,Baju, baj"

„Zimowisko. Ale frajda” Teatr Bajaderka

23.01.2022r (niedziela) godz. 12.30

Poznamy parę zaprzyjaźnionych Bałwanków, Bałwanka Puch i Bałwanka Buch. Zobaczymy, co się dzieje z Bałwankami, kiedy zmienia się pogoda a nawet pora roku. Dowiemy się także, dlaczego zmieniają się warunki atmosferyczne oraz jak to wpływa na nasz nastrój? Nasi bohaterowie przegonią smutek dobrą zabawą.
Bałwanek Puch i Buch pokażą dzieciom wspaniałe, zimowe zabawy a także przeprowadzą prawdziwą bitwę na śnieżki! Kto wygra? Kto złapie więcej kul śniegowych i czyje będą największe? Dzieci nauczą się tańca bałwanków.

Wstęp 10 złotych

Sprzedaż biletów przez system biletyna.pl będzie dostępna 2 tygodnie przed wydarzeniem.

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego, związanymi z koronawirusem SARS-CoV-2 i chorobą COVID-19, sprzedajemy ograniczoną liczbę biletów przez system biletyna.pl.
Informujemy, że dodatkowe bilety możemy sprzedać na miejscu, pół godziny przed spektaklem, wyłącznie osobom zaszczepionym, po dobrowolnym okazaniu certyfikatu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Przedstawienie teatralne dla dzieci „Zimowisko. Ale frajda” Teatr Bajaderka

Nie polecam, momentami aktor krzyczał tak, że dzieci podskakiwały że strachu lub odeszły spod sceny, tekst w stylu buduję iglo nowy polski ład to trzeba się zabezpieczyć-niepotrzebny... mimo że przedstawienie pro eko ze sceny niepotrzebnie padł tekst do dziecka Ty śmierdzielu-zszokowało mnie to! 2 aktorów. Jakbym miała polecić znajomym to napewno bym tego nie zrobiła. Odniosłam wrażenie, że aktor który gra przedstawienie dla dzieci-tych dzieci po prostu nie lubi.

Polecane z kategorii dla dzieci