Przez siedem kontynentów // Polskie tradycje wielkanocne | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

dla dzieci

Przez siedem kontynentów // Polskie tradycje wielkanocne

dla dzieci

Przez siedem kontynentów // Polskie tradycje wielkanocne

Przez siedem kontynentów // Polskie tradycje wielkanocne - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Przez siedem kontynentów - Polskie tradycje wielkanocne
Zapraszamy na pokaz multimedialny Anny i Krzysztofa Kobus oraz na warsztaty wielkanocne. Na warsztaty obowiązują zapisy - ilość miejsc ograniczona.

"...Wielkanoc to czas barwnych tradycji obchodzonych w całej Polsce. Na początek poznamy wielkanocne symbole, a później ruszymy w podróż po Polsce by zobaczyć jak w różnych regionach Polski Wielkanoc jest obchodzona. W Niedzielę Palmową zobaczymy najbardziej kolorowe palmy we wsi Łyse na Kurpiach, najwyższe w Lipnicy Murowanej oraz spotkamy Pucheroki w Bibicach. Zobaczymy jak różnorodne potrafią być pisanki oraz jakie są techniki ich wykonywania. W Krakowie weźmiemy udział w mszy z udziałem Arcybractwa Męki Pańskiej w kościele franciszkanów. Wielki Tydzień to czas Theatrum Sacrum w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Górce Klasztornej. Odwiedzimy też Turki w Dolinie Sanu by zobaczyć niezwykłe straże przy Grobie Pańskim zaś w poniedziałek wielkanocny wyruszymy w Procesji Stu Koni na Opolszczyźnie..." cyt. Anna Olej- Kobus

UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do stosowania się do aktualnych zaleceń GIS.

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane