dla dzieci

SKRZYDLATY ODLOT

dla dzieci

SKRZYDLATY ODLOT

SKRZYDLATY ODLOT - Bilety na wydarzenie dla dzieci

SKRZYDLATY ODLOT | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Interaktywny, ekologiczny musical dla dzieci

Spektakl ekologiczny dla dzieci, pełen humoru i treści edukacyjnych. W akcję spektaklu wplecione są treści związane z tematem smogu i ochrony powietrza. Dzieci będą miały okazję aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu. Wszystko zacznie się na dachu, wśród wysokich kominów… Tam spotkają się ze sobą Gołąb Gienio, Papuga Pelagia i Sowa Sonia. Te wesołe ptaki postanowią spełnić swoje marzenia i zbudować teatr! Musical dla dzieci, będący swoistą „rewią dla oka dziecka”. Na scenie pojawią się roztańczeni i rozśpiewani aktorzy w wyjątkowych, kolorowych kostiumach. Nie zabraknie również efektownych świateł i efektów specjalnych. Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 3-11 lat.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Genialne przedstawienie dla dzieciaczków :) Starsi tez będą mieli okazje do śmiechu ale i małej refleksji :) Polecam
Spektakl bardzo podobał się dziecku. Było kolorowo i wesoło a przy tym wszystkim dzieci mogły dowiedzieć się w jaki sposób zanieczyszczane jest środowisko.
Świetne Przedstawienie!
Najlepsza recenzja mojej 5-cio letniej wnuczki "Babciu to było super przedstawienie!" :) Magia świateł, dźwięku, barw i bardzo ciekawie opowiedziany problem zanieczyszczenia powietrza przy jednoczesnym zaangażowaniu widowni w przedstawienie. Polecam!
Dzieciom podobało się bardzo, a to najważniejsze :-)
Wspaniałe przedstawienie,, kolorowe, rozśpiewane i z mądrym przesłaniem. Dzieci były zachwycone i wychodziły z pewnym niedosytem, co świadczy o dobrym tempie i ciekawym scenariuszu. Gratuluję grupie wykonawców
Dużo śmiechu, kolorowo, zabawnie,

Polecane