Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

SMERFOWA PRZYGODA , czyli ciąg dalszy aktywnego spotkania dzieci z teatrem

dla dzieci

SMERFOWA PRZYGODA , czyli ciąg dalszy aktywnego spotkania dzieci z teatrem

SMERFOWA PRZYGODA , czyli ciąg dalszy aktywnego spotkania dzieci z teatrem - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

"SMERFY - CZY GARGAMEL ZOSTANIE WUJEM GARGI?" to kolejny spektakl połączony z animacją i piosenką, podczas którego dzieci czeka prawdziwa "Smerfowa Przygoda''!
Po wakacyjnej przerwie wracamy do Was z nową propozycją teatralnych i animacyjnych spotkań z dziećmi.
,, Smerfowa Przygoda '' to spektakl połączony z animacją i piosenką.
Podczas przedstawienia dzieci biorą aktywny udział w spotkaniu. Mali widzowie przeniosą się wraz z bohaterami do smerfowej wioski, gdzie czeka na nie wiele wyśpiewanych przygód. Każde dziecko będzie współtworzyć naszą smerfową historię i aby jeszcze bardziej pobudzić ich wyobraźnię prosimy, aby wszyscy mali widzowie przyszli ubrani w kolorach smerfowych - będzie fajnie .
Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 1 do 11 lat. W zabawie mogą brać udział starsze dzieci lubiące piosenki i przygody.
Uczestnicy spektaklu przeniosą się do małej smerfowej wioski, położonej hen w dalekim lesie, gdzie w małych domkach w kształcie grzybków mieszkają małe niebieskie ludziki. Głównymi bohaterami przedstawienia jest piękna Smerfetka, Smerf Ważniak smerfujący wciąż swoje mądrości, mały Zgrywus i oczywiście czający się w pobliżu wioski niezbyt grzeczny Gargamel - wuj Gargi?

Co będzie działo się w wiosce, czy Ważniak z przyjaciółmi wysmerfuje jakąś ważność i czy Gargamel już zawsze pozostanie zły? - wszystkie pytania i wątpliwości wysmerfuje spektakl ,,SMERFY - Czy Gargamel zostanie wujem Gargi"?

Podczas smerfowej przygody historia smerfów i Gargamela ożywiona zostanie piosenkami i animacją. Podczas spektaklu dzieci biorą aktywny udział w zabawie. Prostota przekazu, bliskość dzieci z bohaterami, niebieskie kolory wciągną widzów w opowieść pełną zabawy.

Smerfowa przygoda to przede wszystkim dobra zabawa z piosenką - to przede wszystkim aktywność dzieci podczas przedstawienia i współtworzenie spektaklu.

ZAPRASZAMY

Honorowane raciborskie karty: ,,Senior 60+'' ,,Rodzina +''

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

19.01.2024, 17:00 RCK DK Strzecha - sala widowiskowa
Wyprzedane
Wyprzedane

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: SMERFOWA PRZYGODA , czyli ciąg dalszy aktywnego spotkania dzieci z teatrem


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci