Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

Słońce Kopernika - Teatr Kamienica

dla dzieci

Słońce Kopernika - Teatr Kamienica

Słońce Kopernika - Teatr Kamienica - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

🛰️Spektakl "Słońce Kopernika" to edukacyjno-muzyczna opowieść o życiu i marzeniach Mikołaja Kopernika. Lekki, wierszowany tekst, wesołe piosenki i atrakcyjne projekcje multimedialne przybliżą młodym Widzom skomplikowany świat nauki. ‼️🧪 Serdecznie zapraszamy na spektakl‼️🎟️

Słońce Kopernika - Teatr Kamienica - więcej informacji

"Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię. Polskie go wydało plemię". Niesamowita historia Mikołaja Kopernika, jednego z najsłynniejszych Polaków, człowieka, który zrewolucjonizował naukę i myślenie o wszechświecie, opowiedziana na deskach Teatru Kamienica. Zapraszamy młodych adeptów kosmosu do ekscytująco dalekiej podróży w czasie i przestrzeni. Uwolnij dziecięcą fantazję, sięgnij gwiazd i odkryj odległe galaktyki! Pasy zapięte? Startujemy!

Przebojowa dr Wenusecka i jej tajemniczy gość przewodniczyć Wam będą w kosmicznej eskapadzie, dzięki której osobiście poznacie wielkiego astronoma i co najważniejsze- przekonacie się, że niemożliwe nie istnieje. Na własne oczy zobaczycie, jak Mikołaj Kopernik zatrzymał Słońce i ruszył Ziemię. Gwarantujemy, że wszechświat jeszcze nigdy nie był tak blisko Ciebie, a Twoje kosmiczne marzenia będą na wyciągnięcie ręki. Międzygalaktyczna wiedza otworzy się przed Tobą, a przy okazji dowiesz się choćby tego, jak powstała... bułka z masłem. Świat ciekawostek, anegdot, wynalazków, nowych umiejętności i wiedzy czeka na Ciebie, a wszystko to podczas dobrej zabawy!

Spektakl "Słońce Kopernika" to edukacyjno-muzyczna opowieść o życiu i marzeniach Mikołaja Kopernika. Lekki, wierszowany tekst, wesołe piosenki i atrakcyjne projekcje multimedialne przybliżą młodym Widzom skomplikowany świat nauki.

Spektakl familijny dla widzów od 5 roku życia. Czas trwania spektaklu: 60 minut bez przerwy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Słońce Kopernika - Teatr Kamienica


Jak działają recenzje?
Bardzo przystępnie przedstawiona wiedza dla dzieci. Świetnie bawiłyśmy się z 8 letnią córką. Zafascynowała ją ta historia :-). Polecam wszystkim dzieciakom w wieku szkolnym :-)
Luiza 16.10.2023 10:24
Bardzo fajny spektakl! Polecam!
Marlena 16.10.2023 10:15
Bardzo pouczające przedstawienie. Życie Kopernika pokazane w sposób zabawny i łatwy do zrozumienia dla dzieci. Piękne stroje oraz scenografia. Fantastyczni aktorzy, idealnie wpasowali się w role. Polecam
AgaZ 16.10.2023 10:02
Genialne przedstawienie i dla dorosłych i dla dzieci :-)
Krzysztof 16.10.2023 08:33

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

 • Bardzo przystępnie przedstawiona wiedza dla dzieci. Świetnie bawiłyśmy się z 8 letnią córką. Zafascynowała ją ta historia :-). Polecam wszystkim dzieciakom w wieku szkolnym :-)

  Luiza 16.10.2023 10:24


 • Bardzo fajny spektakl! Polecam!

  Marlena 16.10.2023 10:15


 • Bardzo pouczające przedstawienie. Życie Kopernika pokazane w sposób zabawny i łatwy do zrozumienia dla dzieci. Piękne stroje oraz scenografia. Fantastyczni aktorzy, idealnie wpasowali się w role. Polecam

  AgaZ 16.10.2023 10:02


 • Genialne przedstawienie i dla dorosłych i dla dzieci :-)

  Krzysztof 16.10.2023 08:33


Polecane z kategorii dla dzieci