dla dzieci

"Słonik Bombik" - bajka muzyczna dla dzieci i dorosłych

dla dzieci

"Słonik Bombik" - bajka muzyczna dla dzieci i dorosłych

"Słonik Bombik" - bajka muzyczna dla dzieci i dorosłych - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Zapraszamy na spektakl bajkowy dla dzieci pt."Słonik Bombik". Jest to opowieść oparta na znanej bajce autorstwa Bogusława Zemana SSP "Przygody Słonika Bombika". Niezwykła historia łaciatego słonia, który zmaga się z problemem akceptacji swojej odmienności. Wytykany przez innych przechodzi wewnętrzną drogę: z ciemności odrzucenia do odkrycia wzniosłej prawdy o sobie - bycia niezwykłym i wyjątkowym. Ta wspaniała historia ożywiona teatralnymi środkami: piękną scenografią, porywającą muzyką odgrywaną na żywo, przeprowadza widza przez całą paletę emocji - humor, smutek, strach, odwagę aż do pełnej radości. Spektakl, dzięki swojemu przesłaniu, skierowany jest do widza w każdym wieku!

Grupa teatralna SKENE oraz Żorski Teatr Muzyczny: osoby na stałe związane z żorską sceną muzyczną i teatralną, mające za sobą udział w wielu widowiskach muzycznych i koncertach: m. in. "Mały książę", "Sat periculosum est hoc. Rzecz wielce niebezpieczna", "Piosenka Jest dobra na wszystko", "Każ bych był", "Jak ogień", "Z serca do serca".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Słonik Bombik" - bajka muzyczna dla dzieci i dorosłych

Super, Moje dziecko świetnie sie bawiło.
Moje wnuki dobrze się bawiły.
Córce bardzo się podobało i była zadowolona.
Mama 5-latki 22.10.2019 07:28
Polecam. Bardzo interesujące wydarzenie i dla dziecka i rodzica. Muzyka na żywo i efekty świetlne ujmujące. Kontakt aktorów z publicznością dziecięca wzbudzał radość widza.
Mama z córką 6 lat 21.10.2019 12:26
Spektakl bardzo ładny, natomiast nieprzyjemna sytuacja na sam koniec imprezy rzuciła złe światło na ogólne odbiór. Niezrozumiałe jest dla nas jak to możliwe, że aktorzy zapraszają na scenę do wspólnego zdjęcia, a bardzo NIEUPRZEJMA Pani w blond włosach stoi na schodach i zabrania dzieciom wchodzić szturchając boleśnie zbliżające się po kolei osoby? Córka po dotkliwym odepchnięciu rozpłakała się mówiąc ,, Dlaczego dzieci mogą, a ja nie? Ja już nie chcę do żadnego teatru". Nie wiem co stało na przeszkodzie, aby dzieci weszły na scenę? Jeżeli był jakiś powód należało do mikrofonu oświadczyć, że wszyscy wraz z aktorami mają zejść przed scenę i tam się fotografować. Panował ogólny chaos i bałagan.
Świetny spektakl! Uśmiechy na twarzach dzieci i rodziców to chyba najlepsza recenzja :)
Dzieci bardzo zadowolone:)
Super przedstawienie było wesoło 😁
Wera i Sławek 21.10.2019 08:41

Polecane z kategorii dla dzieci