dla dzieci

Smacznego, proszę Wilka!

dla dzieci

Smacznego, proszę Wilka!

Smacznego, proszę Wilka! - Bilety na wydarzenie dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Data premiery: 25 / 11 / 2018

Stary Wilk zastanawia się co ważnego ma jeszcze do zrobienia przed śmiercią. Nagle do drzwi puka mały, szukający swego taty Zajączek…

od 5 lat Czas trwania:60 min.

O spektaklu

Mały, naiwny zajączek, wędruje po lesie w poszukiwaniu taty. Wkracza do chatki wilka, gdy ten właśnie zamierza pożegnać się z życiem. Zaskoczony – wbrew instynktom i własnej naturze – zamiast schrupać intruza, czuje się zmuszony zaopiekować się zajęczym dzieckiem. Ufność i szczerość malucha wyzwala w starym wyjadaczu najlepsze instynkty. Wyprawa, którą podejmują, kształtuje ich postawy, uczy cierpliwości i odpowiedzialności. Staje się początkiem niecodziennej przyjaźni.

Gra znaczeniami słów buduje zabawne dialogi – na różnych poziomach żarty trafiają do dzieci i do dorosłych. Wyraziste, ciekawe lalki przeżywają swoje przygody jakby w domowym teatrzyku, a wszystkie emocje odbijają się w twarzach i gestach aktorów. Atutem spektaklu jest dynamiczna animacja i wartka akcja.

Twórcy
spektaklu

Reżyseria
Marta Guśniowska

Scenografia
Pavel Hubička

Muzyka
Piotr Klimek

Obsada:

Dominika Kaczmarek/
Magdalena Obidowska
Katarzyna Pohl
Barbara Rau
Władysław Aniszewski
Włodzimierz Pohl
Radosław Sadowski
Tomasz Sylwestrzak

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Smacznego, proszę Wilka!

Bardzo ładny spektakl. Uwielbiam spektakle z wykorzystaniem pięknych rekwizytów. Cudowne lalki sceneria i fabuła… gra aktorska bardzo dobra. Spektakl podobał się zarówno 7 letniemu dziecku jak i 11 letniemu. Spektakl zastapił inny ze względu kwarantanne aktorów, jednak absolutnie nie żałuje zmiany.
Fran 21.01.2022 07:37
Piękna i mądra bajka.
ols 20.01.2022 20:05
Rewelacyjne przedstawienie zarówno dla małych i dużych. Ogromna dawka śmiechu i fenomenalna gra. Duża dbałość o detale. 100000 gwiazdek!
Karolina 20.01.2022 08:41

Polecane z kategorii dla dzieci