dla dzieci

Smerfy są wśród nas

dla dzieci

Smerfy są wśród nas

Smerfy są wśród nas - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Smerfy są wśród nas | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Podróż do krainy smerfów gdzie wszystko zdarzyć się może, opowiada o tym jak podstępny Gargamel, chcący w końcu wyłapać wszystkie smerfy, wykrada z pomocą Klakiera sekretny przepis Papy smerfa na sok ze smerfojagód. Czym to grozi? Brakiem siły. Zrozpaczony Papa Smerf powierza Mądrali i Smerfetce misję odnalezienia przepisu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Ciekawe z doza strachu w postaci Gargamela
Spektakl godny polecenia dla dzieci.
Bardzo dobre przedstawienie. Moja dwuletnia córka siedziała grzecznie i z uwagą patrzyła na to, co się dzieje. Do głowy jej nie przyszło przeszkadzanie, tak była zainteresowana.Świetny pomysł z zaproszeniem paru dzieciaków na scenę w trakcie spektaklu. Świetny kontakt z młodym widzem. Polecam.
Fantastyczne przedstawienie. Dzieci były zachwycone. Aktorzy mieli świetny kontakt z publicznością. Do teatru chodzimy regularnie i śmiało możemy powiedzieć, że już dawno nie widzieliśmy tak dobrego i zapadającego w pamięć występu. Więcej takich spektakli!
Fajne przedstawiene, choć troszkę nudne i za krótkie; tak jeszcze pół godziny i dopracowany tekst.
Jesteśmy rozczarowani spektaklem - dzieci bały się Gargamela, dym był za ostry, przedstawienie mało ciekawe. Konkurs zorganizowany przez aktorów ucieszył 13 dzieci, a rozczarował 100 innych. Z całą pewnością nie zakupimy już biletów na spektakl w Teatrze Ziemi Rybnickiej.
Sylwia Kruszynska 21.01.2017 12:09

Polecane