dla dzieci

„Smok Wawelski" - Autorski Teatr Młodego Widza

dla dzieci

„Smok Wawelski" - Autorski Teatr Młodego Widza

„Smok Wawelski" - Autorski Teatr Młodego Widza - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Spektakl dla dzieci od 3 lat
Czas trwania: około 45 minut

Scenariusz, reżyseria – Artur Gotz
Produkcja – Anna Maria Grabania
Scenografia, lalki, kostiumy – Barbara Banyś
Muzyka – Wiesław Baran

Spektakl jest jedną z wielu wersji krakowskiej legendy, opowiadającej o królu Kraku, który mieszkał na Wawelu. Wokół zamku rosło i rozwijało się miasto, ludzie żyli tam pracowicie i dostatnio, aż do momentu kiedy w jednej z jaskiń pod wawelskim wzgórzem zagnieździł się ogromny i straszny smok, który pożerał owce i baranki. Nikt nie znał sposobu na pokonanie smoka, nawet najdzielniejsi rycerze nie mieli dość odwagi, by stanąć do walki ze smokiem.

Lecz nagle, nie wiadomo skąd, pojawił się miejski szewczyk – szewczyk Dratewka, który
wpadł na genialny pomysł...

Jaki? Tego dowiecie się podczas spektaklu... Przedstawienie jest prezentowane w żywym planie oraz z elementami lalkowymi. Wszystko odbywa się na oczach widzów i na pewno może być inspiracją do dobrej zabawy w teatr w domu czy w szkole. Dużym walorem jest muzyka i piosenki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: „Smok Wawelski" - Autorski Teatr Młodego Widza

Niestety przedstawienie mało ciekawe. Bardzo duży minus za chwyt na maskotki pod sam koniec przedstawienia! Bardzo mi się to nie podobało Pan który występował jako haczyk rzucił w publiczność maskotkę wiadomym jest że inne dzieci też by chciały więc dodał że jak inny chcą to będą sprzedawać po czym wyszedł Pan z wielkim workiem i wymachiwał wyżej wymienionymi maskotkami dzieci jak to dziecko podchodziły bo chciały je mieć i wiadomym jest że zaraz będą namawiać swoich rodziców na zakup. Bardzo słabe.

Polecane z kategorii dla dzieci