Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

Spotkanie z Mikołajem

dla dzieci

Spotkanie z Mikołajem

Spotkanie z Mikołajem - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy dzieci małe i duże na wyjątkowe wydarzenie - spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz aż dwa spektakle: Świąteczne czary mary oraz Bałwankowa podróż

Świąteczne czary mary
Zły czarnoksiężnik zaczarował Mikołaja. Biedny Święty jest teraz zupełnie płaski!
Na ratunek nadchodzącym świetom rusza dzielna ekipa elfów, która razem z dziećmi i niewidzialną wróżką spróbują odczarować Mikołaja. Wspaniała przygoda gwarantowana!

Bałwankowa podróż
Mikołaj wysłał swoich bałwankowych pomocników, by sprawdzili czy w tym roku dzieci były grzeczne i czy są już w pełni przygotowane na świąteczny czas, prezenty i odwiedziny wyczekiwanego gościa - Mikołaja. Dzieci razem z bałwankami odwiedzają różne krainy, w każdej z nich przystępują do egzaminu - koniecznie sprawdźcie co z tego wyniknie!

Po tych wspaniałych przygodach dzieci w końcu spotkają naszego gościa - Świętego Mikołaja!

Spotkaniu towarzyszyć będą gry i zabawy poprowadzone przez wspaniały zespół animatorów.

Uwaga! Mikołaj będzie rozdawał prezenty, jeśli rodzice je dostarczą - podpisane paczki należy przekazać w dniu imprezy osobom z obsługi wydarzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Spotkanie z Mikołajem


Jak działają recenzje?
Sam występ był fajny ale dla dzieci 4-6 lat. Moja 7 latka trochę się nudziła a mój 3 latek nie potrafił się skupić przez 2 godziny. Duży minus za brak informacji o możliwości zostawienia prezentów dla swoich dzieci od Mikołaja! Wielki płacz i rozczarowanie, dlaczego niektóre dzieci dostały prezenty a moje nie dostały. Kupowałam bilety przez internet i nie było żadnej informacji !
Ewa 04.12.2022 09:12
Występ Elfów rewelacyjny, pełen spontanicznych reakcji, pomysłowy i śmieszny, z udziałem dzieci i trochę rodziców. Mam jednocześnie zastrzeżenie do organizatorów odnośnie możliwości wręczania przyniesionych prezentów przez św. Mikołaja. Była taka opcja. Proszę uwzględnić dzieci, których rodziców nie stać na to by dawać prezent podczas takiego występu i 6 grudnia. Myślę, że sensownym byłoby, żeby doliczyć do ceny biletów zakup dla wszystkich dzieci lizaka lub SuperZingsa albo w ogóle żeby nie było żadnych prezentów, a po prostu świetna zabawa jak wczoraj. Ona też jest prezentem :-)
Polly 04.12.2022 09:06
Nie fajne
B 04.12.2022 08:52

Polecane z kategorii dla dzieci