Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

dla dzieci

Strażak Sam na Żywo - Przygoda na Biwaku

dla dzieci

Strażak Sam na Żywo - Przygoda na Biwaku

Strażak Sam na Żywo - Przygoda na Biwaku - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Tej jesieni zawita do Polski dzielny Strażak Sam z nowym muzycznym widowiskiem - Przygoda na Biwaku. Jest to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu Strażak Sam na Żywo, który w Polsce zobaczyło ponad 50 tys. widzów!
To wyjątkowa okazja dla dzieci spotkania bajkowych bohaterów i przeżycia z nimi ekscytujących przygód. Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, ruchome pojazdy – wszystkie te elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu. Mali widzowie bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak mu zapobiegać i jak się przed nim chronić, czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych.
Do miasteczka Pontypandy przybywa dwóch słynnych biologów w poszukiwaniu rzadkiego zwierzęcia…. Strażak Sam i Elvis zgłaszają się, aby poprowadzić wyprawę poszukiwawczą do lasu. Kiedy do poszukiwań dołączą niesforny Norman, sytuacja się komplikuje! Czy dzielny Strażak Sam uratuje wszystkich? O tym dowiecie się w teatrze. Na scenie zobaczycie cały zastęp strażaków, którym głosów ponowie użyczą aktorzy dubbingujący filmową bajkę. Pojawia się nowi bohaterowie oraz niezwykłe pojazdy Strażaka Sama! Będzie 8 premierowych piosenek, dużo tańca i wspaniałej zabawy. Czekają na Was nowe, ekscytujące przygody!
Spektakle Strażak Sam na Żywo w Europie zobaczyło już ponad 350 tys. widzów. W Polsce cieszą się ogromnym powodzeniem i gościł już w ponad 50 miastach. Zapraszamy na nowe przygody! Nie przegapcie Strażak Sam w Waszym mieście!
Głosów bajkowym postacią użyczają: Strażak Sam - Tomasz Błasiak, Norman - Brygida Turowska, Penny - Milena Staszuk, Steele - Stefan, Knothe Elvis - Łukasz Talik

  1. Spektakl jest dla dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat. Dzieci do 2. roku życia mają wstęp bezpłatny i zajmują miejsce na kolanach opiekuna.
  2. Wszystkie osoby, które ukończyły 2. rok życia muszą posiadać swój bilet.
  3. Spektakl trwa 65 minut, bez przerw. Wasze dzieci spędzą ten czas na zabawie i nauce.
  4. Po każdym spektaklu jeden z bohaterów pojawia się na ściance. Możecie zrobić z nim grupowe zdjęcie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Strażak Sam na Żywo - Przygoda na Biwaku

Brak recenzji

PROMOCJA DNIA

-25%

Pruszków
03.12.2022 17:00

bilety od 110,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii dla dzieci