dla dzieci

Świnki 3 – Pepa, Mela, Kwi

dla dzieci

Świnki 3 – Pepa, Mela, Kwi

Świnki 3 – Pepa, Mela, Kwi - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Dla małych i dużych miłośników teatru. Przed naszą publicznością zaprezentują się zawodowi aktorzy scen śląskich z Agencji The Art w spektaklu “Świnki 3 – Pepa, Mela, Kwi”

Bajka muzyczna opowiadająca historię 3 Świnek, które zaczynają samodzielne życie. Uwielbiają tańce i zabawy i niekoniecznie mają ochotę zastosować się do poleceń mamy, aby wybudować sobie solidne domki, w których będą mogły czuć się bezpiecznie. Tymczasem zbliża się zima i w okolicy zaczyna grasować głodny wilk…

Jak potoczą się losy 3 Świnek? Co robią w naszej bajce Królewna Śnieżka, Kot w butach, Pinokio i Baba Jaga? Czy warto być pracowitym i słuchać rodziców?
Jeżeli chcecie się przekonać – serdecznie zapraszamy!

Bilet: 15zł
Wiek 3+

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Świnki 3 – Pepa, Mela, Kwi

Super dzieci miały ubaw 😉
Świetna gra aktorska, scenariusz oraz scenografia. Spektakl bardzo zaciekawił dzieci, niemalże wszystkie AKTYWNIE uczestniczyły w przedstawieniu. Było też sporo humorystycznych scenek oraz tekstów, które rozbawiły dzieci. Nawet mój mąż, który jest negatywnie nastawiony do takich teatrzyków bawił się świetnie! Bardzo serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą miło spędzić czas z rodziną.
Było mega naprawdę!! a wilk pierwsza klasa!!! Super przedstawienie. Dzieci i rodzice zachwyceni!!
Bardzo dobra zabawa dla małych i trochę starszych!

Polecane z kategorii dla dzieci