dla dzieci

Szaleństwo Karnawałowe z Kapelusznikiem i Królową Kier

dla dzieci

Szaleństwo Karnawałowe z Kapelusznikiem i Królową Kier

Szaleństwo Karnawałowe z Kapelusznikiem i Królową Kier - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Szaleństwo Karnawałowe z Kapelusznikiem i Królową Kier | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Szaleństwo Karnawałowe z Kapelusznikiem i Królową Kier
Zapraszamy na taneczną podróż dookoła Świata z Królową Kier i Kapelusznikiem, którzy poprowadzą dzieci przez różne kultury taneczne od Poloneza w Polsce zaczynając a na plemiennych tańcach Indian kończąc. Zawitamy do Grecji gdzie zatańczymy Zorbę, we Francji Can-Cana, w Brazylii Sambę, a w Rosji Kazaczoka. Wesoła zabawa pełna animacji, piosenek i choreografii Kapelusznika.

Teatr Pana O. to grupa aktorów i animatorów doświadczonych w zabawianiu najmłodszych. Zajmują się oni kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju realizacji dla Najmłodszych.


Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach.

Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane