dla dzieci

Szydełkowa Szopka Babci Klary

dla dzieci

Szydełkowa Szopka Babci Klary

Szydełkowa Szopka Babci Klary - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Są tacy, którzy UWIELBIAJĄ święta Bożego Narodzenia, są też tacy, którzy NIE CIERPIĄ świątecznego rozgardiaszu…
Tak też jest z naszymi bohaterami. Brat i Siostra w zawirowaniach świątecznych przygotowań, przekomarzając się nieustannie, przypominają słuchaczom o gwiazdkowych tradycjach, obyczajach, przypominają historię Bożego Narodzenia, historię znaną od ponad 2 tysięcy lat.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się, dlaczego na czubku choinki wieszamy gwiazdę, dlaczego łańcuchy powinny być jak najdłuższe i kolorowe, dlaczego pieczemy pierniczki, jeśli chcecie zaśpiewać z nami kolędy i pastorałki zapraszamy na "Szydełkową Szopkę Babci Klary".
Spotkacie tu wszystkie postaci znane z tradycyjnej szopki, wyczarowane przez Babcię Klarę przy pomocy włóczki i szydełka. Jest tu Dzieciątko, Maria, Józef, są Trzej Królowie, pasterze, zwierzęta i... duuużo aniołów.

SZYDEŁKOWA SZOPKA BABCI KLARY
Wędrowny Teatr Lalek Małe Mi

Występują:
Sława Tarkowska-Orzełek
Daniel Kiermut
Czas trwania: 45 minut
Spektakl dla dzieci: od 3. roku życia

Bezpośrednio po wydarzeniu zapraszamy na warsztaty tworzenia kart świątecznych.
Coraz częściej, korzystając z nowych technologii wysyłamy najbliższym, przyjaciołom i znajomym świąteczne smsy lub e-kartki. Dobrze jest jednak pamiętać, że nawet najciekawszy sms nie zastąpi własnoręcznie zrobionej pocztówki z serdecznymi życzeniami! Na warsztatach poznajemy historię pierwszej kartki świątecznej, a potem używając papieru o różnej fakturze i wzorach, łącząc to z włóczką, filcem i tkaninami komponujemy własne pocztówki, zszywając wszystko i dobrze się przy tym bawiąc.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

05.12.2021, 12:00 Teatr Mazowiecki
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Szydełkowa Szopka Babci Klary

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci