dla dzieci

Teatr Bajaderka "Cyberprzestrzeń"

dla dzieci

Teatr Bajaderka "Cyberprzestrzeń"

Teatr Bajaderka "Cyberprzestrzeń" - Bilety na wydarzenie dla dzieci

W bajecznym spektaklu widzowie poznają dwójkę zaprzyjaźnionych bohaterów, dryfujących wysoko nad miastem. Panna Och-Chmurka jest duszą towarzystwa. Uwielbia poznawać świat, podróżować oraz czytać ciekawe książki. Z kolei Pan Obłoczek jest zwolennikiem spędzania czasu przy komputerze, grania w różne gry na konsoli oraz przesiadywania w Internecie. Bohaterowie wspólnie zauważają, że świat w którym żyją staje się mniej kolorowy, a wypłowiałe boiska, podwórka i huśtawki zarastają betonem.
Dlaczego większość czasu spędzamy przy telefonie lub komputerze? Czy możemy jeszcze uniknąć sieciowej eksplozji? Dzieci na własne oczy zaobserwują, jak wygląda świat, kiedy nadużywa się nowych technologii, a zapomina o relacjach z rodziną, przyjaciółmi czy o zabawie na świeżym powietrzu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Teatr Bajaderka "Cyberprzestrzeń"

Bardzo fajny spektakl i przekaz do dzieci.
Bardzo emocjonujące widowisko, zwłaszcza dla widzów w pierwszym rzędzie. Moja córka jest pod tak ogromnym wrażeniem przedstawienia, że chce się z każdą spotkaną osobą dzielić tym co przeżyła, każdemu stara się opowiedzieć co działo się podczas przedstawienia. Jestem bardzo zadowolny, nadal przejęty. Aktorzy wywarli na mnie bardzo pozytywne wrażenie i napewno trudno byłoby zapomniec te emocje które nam towarzyszyly.

Polecane z kategorii dla dzieci