dla dzieci

O przebiśniegu co spał w kominie

dla dzieci

O przebiśniegu co spał w kominie

O przebiśniegu co spał w kominie - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Przedstawienie dla dzieci pt. „O Przebiśniegu, co spał w kominie” to baśniowa, w stylu andersenowskim opowieść o umiejętności rozpoznania dobra i zła, prawdy i kłamstwa oraz prawdziwej miłości.

Głównym bohaterem jest bardzo zamożny i władający potężnym królestwem Król Dobromił. Choć jego sława obiegła już cały świat, a każdy kto się z nim spotkał okazywał mu największy szacunek, sam Król nie był pewien szczerości okazywanego mu hołdu. Już jego imię świadczyło o tym, iż najważniejsze w życiu były dla niego DOBRO, PRAWDA i MIŁOŚĆ. Postanawia więc wyruszyć w świat w poszukiwaniu tych najczystszych wartości. Na swojej drodze spotyka różnobarwne postaci, zarówno te z realnego jak i fantastycznego świata. Są to biedni i bogaci ludzie, elfy, a także ożywiona przyroda.

Wszystkie przygody Króla Dobromiła oraz napotkane przez niego osoby zbliżają go do rozwiązania tajemnicy DOBRA, PRAWDY I MIŁOŚCI, a kluczem do ostatecznego sukcesu, okazuje się pewien zagubiony PREZEBIŚNIEG, na co dzień będący dworzaninem w pałacu Pani Wiosny.

Przedstawienie wzbogacone jest mnóstwem pięknych teatralnych kostiumów, kolorową scenografią, wpadającą w ucho muzyką oraz pełną pasji i zaangażowania grą zawodowych aktorów. Wszystko to sprawia, że dzieci zapraszane są do istotnie pełnego magii i tajemniczości świata teatru.

To przedstawienie wprowadza dzieci wraz z rodzicami we wspaniały nastrój rozkwitającej wiosny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje O przebiśniegu co spał w kominie

historia bez ladu i skladu. byle zrobic cos.
Spektakl przyjemny, z przesłaniem choć za mało interaktywny. Dla dzieci powyżej 5 roku życia.

Polecane z kategorii dla dzieci