dla dzieci

Na misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina

dla dzieci

Na misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina

Na misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Rodzinę tworzą osoby, które łączą więzy krwii, ale również bliska relacja- relacja wyjątkowa. Rodzina to emocje i uczucia nie do powtórzenia. Członkowie rodziny powinni chcieć siebie nawzajem słuchać i rozumie, wspierać i pomagaćw trudnych chwilach. Czy w naszym zabieganym świecie wciąż doceniamy fenomen, jakim jest rodzina? Czy potrafimy dostrzec skarb, jakim jest dom rodzinny?

Dla Misi Matysi zbliża się ważny dzień- urodziny. Z tej okazji postanawia zorganizować przyjęcie i zaprosić na nie najważniejsze osoby.
Kiedy nadchodzi dzień przyjęcia, Matysia orientuje się, że na umówioną godzinę nie pojawia się nikt, ani jeden z zaproszonych gości. Czyżby zapomnieli? A może wcale nie chcieli przyjść? Wujek Tygrys jest policjantem i ma wiele spraw na głowie, każdy w okolicy zna aspiranta Dyzia, może akurat wpadł na kolejny trop w sprawie i nie może pojawić się na urodzinach? Kuzynostwo Kizia i Mizio też mają wiele zajęć. Mizio jest przecież sportowcem i przygotowuje się do maratonu, a Kizia to aktorka i wciąż udziela kolejnego wywiadu lub uczy się roli. Prawda jest taka, że członkowie rodziny pamiętali o urodzinach, ale mieli ważniejsze sprawy... no właśnie, czy są one ważniejsze niż urodziny Matysi? Rodzina wkrótce zrozumie swój błąd i wraz z dziećmi postanowi zrobić Misi ogromną niespodziankę.

Widowisko przeznaczone jest dla przedszkolaków oraz uczniów klas 0- III szkoły podstawowej,
Czas trwania spektaklu: ok. 45 min.
Udział bierze dwóch aktorów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Na misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci