dla dzieci

Poranek teatralny "Benio w opałach" - Teatr Tak

dla dzieci

Poranek teatralny "Benio w opałach" - Teatr Tak

Poranek teatralny "Benio w opałach" - Teatr Tak - Bilety na wydarzenie dla dzieci

"Benio w opałach" to spektakl dla dzieci z mocno zaakcentowanym morałem. Uczy cierpliwości i szacunku do przyjaciół i do wszystkich rówieśników. Uświadamia dzieciom, że nie mogą mieć wszystkiego, chociaż czasem pokusa jest naprawdę silna.

Historia dzieje się wśród tataraków, wysokich traw i lilii. Właśnie tu, choć nie wiadomo gdzie mieszka Benio - nie do końca zwykła zielona żabka. Benio nie ma rodzeństwa, a jego jedynym kompanem jest prawie księżniczka Larysa. Żabki razem żabarabują, grają na niewidzialnych instrumentach do momentu aż zmęczona Larysa chce wracać do domu. Benio pragnie zatrzymać ją za wszelką cenę, by bawiła się z nim już zawsze, tym bardziej, że w tej uroczej prawie księżniczce można się nawet zakochać...! Kiedy Benio spotyka Wodną Damę Dobrych Manier, która daje mu receptę na miłość i przyjaźń wydaje się, że za chwilę wszystko skończy się dobrze i Larysa znów zechce się bawić z upartą żabką. Niestety wszystko psuje Mucha Sio - nie taki do końca czarny charakter, która za zgodą Benia zaklina Larysę. Od tej pory rzeczywiście Larysa jak na zawołanie i jak zaczarowana robi wszystko o co poprosi Benio. Co gorsza zaklęcie działa również na dzieci. One również zaczynają robić to, co im każe Benio! Czy rzeczywiście o taką zabawę mu chodziło? Kiedy będzie miał dość i czy zatęskni za dawną Larysą?

Bilety będą dostępne na tej stronie od godziny 09:00 w dniu 16.02.2021. Koszt biletu to 10 zł od osoby.
Sprzedaż biletów na dodatkowy spektakl od godziny 09:00 w dniu 18.02.2021

Bilety bezzwrotne.

Spektakl przeznaczony dla widzów od 3 lat.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super spektakl. Wesoło, tanecznie, śpiewająco. Włączenie widzów i zachęcenie do wspólnej zabawy sprawił że nikt ani przez chwilę się nie nudził. Żabarabarabę śpiewamy do tej pory a zgadywanki gry na instrumentach odtwarzamy w domowych rozgrywkach. Polecam bardzo!
Dziecko się bardzo dobrze bawiło spektakl śmieszny i o to chodzi
Teatr TAK super ,że zaangażował dzieci i rodziców w przedstawienie. szkoda,tylko,że przedstawienie trwało niespełna godzinę.
Przedstawienie bardzo fajne, dzieci zachwycone. Rodzice też się nie nudzili :)
Fantastyczne przedstawienie, radość dzieci bezcenna, super aktorzy
Znakomite przedstawienie. Połączenie nauki, zabawy, tańca i śpiewu. Historia z morałem dla dużych i małych.
Bardzo zabawne i aktywizujące dzieci oraz dorosłych przedstawienie. Polecam w 100%.

Polecane