dla dzieci

Teatralny Poranek Bajkowy „Świąteczne śledztwo”

dla dzieci

Teatralny Poranek Bajkowy „Świąteczne śledztwo”

Teatralny Poranek Bajkowy „Świąteczne śledztwo” - Bilety na wydarzenie dla dzieci

Teatralny Poranek Bajkowy „Świąteczne śledztwo” | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Świąteczne Śledztwo to jedyny w swoim rodzaju spektakl świąteczny, oparty na autorskim scenariuszu (uwaga! świąteczna intryga!) i bajkowej muzyce (moc pięknych świątecznych melodii). Wszystkie piosenki są śpiewane przez aktorów na żywo i posiadają ekspresyjną choreografię (Bałwan też tańczy!). Spektakl opatrzony jest barwną świąteczną scenografią i ręcznie robionymi kostiumami, a także wyjątkowymi efektami świetlnymi. Przez całe 60 minut utrzymuje w napięciu widzów - zarówno tych najmłodszych, jak i ich rodziców.  

Dzięki interaktywnej formie widowiska najmłodsi będą mieli okazję wziąć bezpośredni udział w akcji spektaklu, bawiąc się, śpiewając i tańcząc z jego bohaterami. Przy akompaniamencie świątecznej muzyki – wydarzą się też świąteczne cuda – a jeżeli wystarczająco się postaramy to być może spadnie śnieg, a wśród nas pojawi się cały i zdrowy św. Mikołaj! Gwarantowana świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku.

Wiek: 3+

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Moje dzieci (wiek 8 i 6) świetnie bawiły się na tym przedstawieniu. Śledztwo bardzo je wciągnęło a na koniec dostały czekoladę i możliwość zdjęcia z aktorami. Bardzo polecam :)
Wspaniała zabawa, przepiękne piosenki, no i jaka pamiątka: zdjęcie z Mikołajem, a do tego duuuuża słodka niespodzianka. : - ) Dzieci były zachwycone! : - )
Fantastyczne przedstawienia, świetna zabawa dla 5-cio latka.Zabawa przez blisko godzinę 😀
Super,dzieci zachwycone,zdjęcie z Mikołajem bardzo dobry pomysł,prezenty na długo zostaną w pamięci, dziekuje!!!
Super dzieci bawiły się świetnie :) dziękujemy.
Uważam że ten teatr jest najlepszy. Na tym przedstawieniu byłam 2 raz i bawiłam się tak samo dobrze jak za 1 razem. Jedna z Pań ma przepiękny głos. Druga energię za kilka osób. A pan jest zabawny. Miłym akcentem, które dziecko przeżywało była czekolada od Mikołaja na koniec. Teatr Kultureska z Krakowa jest najlepszy
Moja 2,5 letnia córeczka była zachwycona. Aktorzy z wielkim wyczuciem grają dla i z dziećmi. To było pierwsze teatralne wyjście naszej starszej córki i napewno bardzo udane. Druga córeczka 9 miesięczna też była zainteresowana co potwierdza że oprawa świetlne-dźwiękowa była idealna dla dzieci w każdym wieku :)
Wspaniałe przedstawienie dla Małych i Dużych. Muzyka, śpiew, zabawy ruchowe. W śledztwo zaangażowana cała publiczność. Świetna zabawa...
Wspaniałe przedstawienie zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych!

Polecane