dla dzieci

Tkaczka chmur

dla dzieci

Tkaczka chmur

Tkaczka chmur - Bilety na wydarzenie dla dzieci

W pałacu słońca na samiuśkim końcu świata mieszkają trzy siostry prządki, trzy Zorze. A kiedy rodzi się dziecko, Zorze przychodzą, przędą i układają złotą nić jego losu i każdemu dziecku dają jakiś dar... Tak zaczyna się opowieść o niesamowitych przygodach dwójki rodzeństwa. O miłości, bliskości, zaufaniu. O przeszkodach, jakie stawia przed nami wszystkimi – Małymi i Dużymi – życie. O marzeniach i o złotym jabłuszku, które leczy wszystkie choroby…. No, prawie wszystkie. I o tym, że każdy z nas ma swoje własne sposoby na trudne sytuacje i wyzwania.
Autorska opowieść, która powstała jako odpowiedź na doświadczenie straty najbliższej osoby – córki, jako opowieść dla jej małych przyjaciół.
Spektakl dla dzieci od 5 roku życia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Tkaczka chmur

Bardzo mądra bajka dla dzieci i dorosłych. Tradycyjna narracja, postacie bajkowe symboliczne. Muzyka ilustrująca rozwój wydarzeń. Nie nudziłam się z moim wnukiem, a on już pyta o następne przedstawienie. Jak zwykle było profesjonalnie, kameralnie i do tego można było zakupić książkę/CD z bajką. Dziękuję wykonawcom i autorce.
Wspaniały! Powinni to grać kilka razy żeby więcej ludzi mogło zobaczyć
Piękna pouczająca opowieść poruszająca trudne ale ważne tematy
Jak jest pomysł i talent do opowiadania to nie trzeba grupy aktorów. Ocena 10 na 10. Dodatkowo plusem jest ciągły podkład źyqej muzyki. Fajny nastrój

Polecane z kategorii dla dzieci