Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

dla dzieci

Tytus, Romek i aTomek - Teatr Kamienica

dla dzieci

Tytus, Romek i aTomek - Teatr Kamienica

Tytus, Romek i aTomek - Teatr Kamienica - dla dzieci

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Spektakl pt. „Tytus Romek i A’Tomek czyli Jak zostać Artystą”, powstał w oparciu o komiksy Henryka Jerzego Chmielewskiego, aby przybliżyć najmłodszym widzom postać legendarnego szympansa.
Spektakl jest połączeniem zwariowanego poczucia humoru zaczerpniętego z komiksów oraz wątków edukacyjnych związanych ze sztuką. Dzięki multimedialnym projekcjom widzowie poznają zabytki architektoniczne Londynu i Paryża, a także dowiedzą się czym w sztuce jest abstrakcja, kontrast oraz horyzont. Inscenizację dopełni oryginalna muzyka łącząca nowoczesny hip-hop z klasycznymi piosenkami harcerskimi.
Na tym familijnym spektaklu zarówno dzieci, jak i dorośli będą się świetnie bawić.
Dlatego nadszedł czas aby przygodę zacząć! W pracowni wielkiego wynalazcy – profesora T’alenta – pojawia się niespodziewany gość – szympans Tytus. Genialny naukowiec wpada na pomysł aby uczłowieczyć Tytusa. Jednak co zrobić, jeśli nieznośny szympans wcale nie chce być uczłowieczony, a wszystkie próby profesora okazują się zawodne? Pora sięgnąć po nietypowe środki i wezwać na pomoc harcerzy. Romek i A’Tomek natychmiast przybywają na wezwanie, dla nich żadne zadanie nie jest straszne. Harcerze początkowo również nie radzą sobie ze swoim nowym przyjacielem, jednak nie poddają się. Tytusa razem z nimi wyrusza w podróż wannolotem do Paryża i Londynu, a tam A’Tom wpada na genialny pomysł! Jaki? Dowiecie się podczas przedstawienia!
Spektakl posiada również walory dydaktyczne. Po pierwsze dziecko poznaje ideę harcerstwa, tak zapomnianą w obecnych czasach z jej całą pozytywną otoczką. Przyjaźń, która nie boi się trudności i istnieje ponad wszystko. Główni bohaterowie komiksu mają szlachetne serca i są wrażliwi na sztukę. To sztuka właśnie i jej wartość w życiu człowieka przewija się podczas przedstawienia zdecydowanie. Dzieci przenoszą się w jej świat i poznają największe dzieła malarskie…i….architektoniczne…świata.

Autorem spektaklu jest Teatr Kamienica w Warszawie. Dyrektor Emilian Kamiński gwarantuje najwyższy poziom artystyczny!!!!!
Występują:
TYTUS – Rafał Szałajko
ROMEK – Maciej Makowski
A’TOM – Łukasz Matecki
T’ALENT/BOSS – Bartosz Adamczyk
POLICJANTKA/ASIZO – Katarzyna Taracińska-Badura
ZŁODZIEJE – Łukasz Matecki, Maciej Makowski
Scenariusz i reżyseria na podstawie komiksów H. J. Chmielewskiego
Katarzyna Taracińska-Badura
Muzyka – Maciej Makowski
Multimedia – Dariusz Filipiak, Marta Karbownik

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

03.12.2023, 12:00 Teatr Kamienica - Scena Orla
Wyprzedane
Wyprzedane
03.12.2023, 15:00 Teatr Kamienica - Scena Orla
Wyprzedane
Wyprzedane

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Tytus, Romek i aTomek - Teatr Kamienica


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci