Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

dla dzieci

Vama i wielka hawajska przygoda

dla dzieci

Vama i wielka hawajska przygoda

Vama i wielka hawajska przygoda - dla dzieci
Dodaj do ulubionych
Ulubione

,,Vama i wielka hawajska przygoda" to edukacyjny i interaktywny musical pełen kolorowych kostiumów i rajskiej scenografii. Wraz z bohaterami widzowie nauczą się tańca hula i wezmą czynny udział w przygodach Vamy. Fabuła spektaklu inspirowana jest Legendami Hawajskimi Padraica Columa. W przedstawieniu pojawiają się postaci z mitologii hawajskiej. Dzieci poznają także tradycje i obyczaje mieszkańców Polinezji.

Opis fabuły:
Opowieść o bohaterskiej Vamie – hawajskiej księżniczce, której przyśnił się nieznajomy chłopiec. Dziewczynka zakochuje się w nim i próbuje dowiedzieć się, kim on jest. Sprawy komplikują się, gdy jej ojciec, król hawajskiej wyspy Manana, planuje wydać córkę za mąż za bogatego króla Hilo. Vama wraz ze swoim przyjacielem – żółwikiem Tiktokiem – potajemnie wyrusza w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć ukochanego chłopca ze snów.

Spektakl dla widzów w wieku od 3 do 103 lat.

Uwaga! Po spektaklu będzie możliwość przebrania się w stroje hawajskie i zrobienia wspólnego zdjęcia z aktorami!

Opis teatru:
oTo Teatr tworzy niesamowite autorskie musicale dla dzieci, których tematyka nawiązuje do tradycji egzotycznych kultur. Teatr zabiera młodego widza w daleki i nieznany na co dzień świat. Każdy spektakl jest interaktywny, dzieci biorą czynny udział w fabule przedstawienia. oTo Teatr ma na celu rozwinięcie edukacji międzykulturowej wśród dzieci. Po każdym spektaklu widzowie mają możliwość przebrania się w tematyczne kostiumy i zrobienia zdjęć z postaciami przedstawienia. Dzięki temu dzieci mogą utożsamić się z bohaterami i jeszcze głębiej zanurzyć się w magiczny świat teatralny.

W dniu wydarzenia każdy uczestnik wydarzenia otrzyma voucher na 50% rabatu na Trampoliny Jumpworld www.kochamskakac.pl

Aloha i do zobaczenia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

16.10.2022, 12:00 Dom Kultury Świt
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Vama i wielka hawajska przygoda

Brak recenzji

Polecane z kategorii dla dzieci